Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Wierzchlas
Gmina Wierzchlas
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00431086
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00431086/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-09 11:33
- Lokalizacja
- Wierzchlas, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97c4aa83-396d-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8321979227
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00431086 z dnia 2022-11-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Wierzchlas
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wierzchlas
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934766
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Szkolna 7
1.5.2.) Miejscowość: Wierzchlas
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-324
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: (+48 43) 886 61 12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wierzchlas.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://wierzchlas.biuletyn.net/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wierzchlas.biuletyn.net/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Wierzchlas2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97c4aa83-396d-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00431086
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021696/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Wierzchlas
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00356719/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.18.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Wierzchlas”.
W ramach zadania przewiduje się wykonanie następujących prac:
• Termomodernizacja Ośrodka Zdrowia w Mierzycach
Termomodernizacja Ośrodka Zdrowia w Mierzycach, zlokalizowanego na działce nr 1349, obręb Mierzyce, w ramach zadania należy wykonać m. in.:
- częściowa wymiana stolarki drzwiowej i okiennej,
- docieplenie ścian zewnętrznych budynku,
- docieplenie stropodachu,
- remont podjazdu dla osób niepełnosprawnych,
- montaż daszku,
- wymiana instalacji odgromowej,
- remont balkonu;
• Termomodernizacja Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Toporowie
Termomodernizacja Szkoły Podstawowej im. Świętego Jana Pawła II w Toporowie, zlokalizowanej na działkach nr 519, 520 i 521, obręb Toporów, w ramach zadania należy wykonać m. in.:
- przebudowy wewnętrznej instalacji CO wraz z robotami towarzyszącymi modernizacja kotłowni w budynku Szkoły,
- częściowa wymiana stolarki drzwiowej i okiennej ,
- docieplenie ścian zewnętrznych budynku,
- remont tarasu,
- montaż daszków,
- wymiana instalacji odgromowej,
- remont schodów zewnętrznych;
• Termomodernizacja OSP w Łaszewie
Termomodernizacja budynku OSP Łaszew wraz z budową i montażem instalacji fotowoltaicznej oraz wymiany opraw oświetleniowych, zlokalizowanego na działce nr 567, obręb Łaszew Rządowy, w ramach zadania należy wykonać m. in.:
- wymiany opraw oświetleniowych na LED,
- instalacji przeciwpożarowego wyłącznika prądu,
- instalacji oświetlenia awaryjnego, ewakuacyjnego,
- modernizacji rozdzielni głównej,
- instalację fotowoltaiki na dachu,
- częściowa wymiana stolarki drzwiowej,
- docieplenie ścian zewnętrznych budynku,
- wykonanie nowego sufitu podwieszanego,
- docieplenie stropów,
- wymiana pokrycia dachowego,
- montaż daszków,
- wymiana instalacji odgromowej.
• Docieplenie budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wierzchlesie
Zakup wraz z dostawą wełny mineralnej oraz folii izolacyjnej do docieplenia stropu na budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wierzchlesie, zlokalizowanego na działkach nr 2618/2 i 2616, obręb Wierzchlas, w ramach zadania należy wykonać m. in.:
- dostawa wełny mineralnej gr. 100 mm, współczynnik przewodzenia ciepła λD = 0,037 W/mK lub niższy, ilość: 3720 m2;
- dostawa folii izolacyjnej, minimalna grubość 0,2 mm, ilość: 2000 m2.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ. Składają się na niego następujące dokumenty:
1) Dokumentacja projektowa
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB),
3) Przedmiary robót.
Przedmiar robót ma charakter pomocniczy, co oznacza, że w przypadku, gdy dany rodzaj robót lub ich obmiar lub ich zakres został ujęty w dokumentacji projektowej lub w STWIORB – wykonawca zobowiązuje się wykonać wskazany tam rodzaj robót lub ich obmiar lub ich zakres zgodnie z dokumentacją projektową lub STWIORB w ramach wynagrodzenia ryczałtowego, nawet jeżeli dany rodzaj robót lub ich obmiar lub ich zakres nie został ujęty w przedmiarze robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45215000-7 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki zdrowotnej i społecznej, krematoriów oraz obiektów użyteczności publicznej
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45431000-7 - Kładzenie płytek
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
09331000-8 - Baterie słoneczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3229149,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4921690,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3229149,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU BUDEX TOBIASZ LEBIODA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 731639012
7.3.3) Ulica: UL. WARSZAWSKA 22
7.3.4) Miejscowość: WIELUŃ
7.3.5) Kod pocztowy: 98-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3229149,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-11-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |