Budowa i przebudowa dróg w Gminie Malanów

GMINA MALANÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00431307
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00431307/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-09 12:11
Lokalizacja
Malanów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-048ade1d-3a69-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6681857620
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A.Koło, PL · lot 0
4 852 784,08 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00431307 z dnia 2022-11-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa i przebudowa dróg w Gminie Malanów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MALANÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019504

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Turecka 16

1.5.2.) Miejscowość: Malanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-709

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 632883083

1.5.8.) Numer faksu: 632883083

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@malanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.malanow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://asystent.postepowania.pl/org/gmina-malanow/postepowania

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa i przebudowa dróg w Gminie Malanów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-048ade1d-3a69-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00431307

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015059/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Budowa i przebudowa dróg w Gminie Malanów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00361573/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.11.2022.WS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 345352,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji pn. „Budowa i przebudowa dróg na terenie Gminy Malanów” zgodnie z załączonymi dokumentacjami projektowymi obejmującymi:
1) Przebudowę drogi Skarżyn-Kolonia - Czachulec-Stary
2) Przebudowę drogi w sołectwie Poroże
3) Przebudowę drogi w miejscowości Dziadowice poprzez utwardzenie pobocza i wyznaczenie przejścia dla pieszych przy Szkole Podstawowej w Malanowie
4) Budowę drogi w obrębie ewidencyjnym Grąbków
5) Budowę drogi w sołectwie Rachowa
6) Budowę drogi w sołectwie Miłaczew Kolonia
7) Przebudowę ulicy Kwiatowej w Malanowie poprzez utwardzenie pobocza i wyznaczenie przejścia dla pieszych
8) Przebudowę drogi w miejscowości Dziadowice-Folwark
Szczegółowy zakres robót został wyszczególniony w załącznikach do swz – dokumentacje projektowe, przedmiary robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4852784,08 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5660856,82 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4852784,08 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6681004943

7.3.3) Ulica: Toruńska

7.3.4) Miejscowość: Koło

7.3.5) Kod pocztowy: 62-600

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4852784,08 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wykonawca zobowiązuje się wykonać Przedmiot Umowy w terminie 13 miesięcy od dnia podpisania Umowy, przy czym w zakresie części zamówienia obejmującej Przebudowę drogi Skarżyn-Kolonia - Czachulec Stary Wykonawca zobowiązuje się wykonać wskazaną cześć Przedmiotu Umowy do dnia 25 listopada 2022 r.
2022-11-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane