Opracowanie projektu planu ogólnego dla Gminy Stężyca ze szczegółowym bilansem terenu wraz z udziałem w czynnościach związanych z jego sporządzeniem i uchwaleniem

Gmina Stężyca

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00021635
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00021635/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-10 10:40
Lokalizacja
Stężyca, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a4737e3-3595-4aba-a5a6-66c7cbc460d2
Identyfikator
5060035708
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi planowania przestrzennego

Wykonawcy

1 przyznane

MIŁOSZ BANASIEWICZOstrówek, PL · lot 0
1 195 324 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00021635 z dnia 2025-01-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie projektu planu ogólnego dla Gminy Stężyca ze szczegółowym bilansem terenu wraz z udziałem w czynnościach związanych z jego sporządzeniem i uchwaleniem

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stężyca

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431020010

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Senatorski 1

1.5.2.) Miejscowość: Stężyca

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-540

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 818663038

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@stezyca.eurzad.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugstezyca.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3a4737e3-3595-4aba-a5a6-66c7cbc460d2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie projektu planu ogólnego dla Gminy Stężyca ze szczegółowym bilansem terenu wraz z udziałem w czynnościach związanych z jego sporządzeniem i uchwaleniem

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a4737e3-3595-4aba-a5a6-66c7cbc460d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00021635

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00054972/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Opracowanie projektu planu ogólnego dla Gminy Stężyca ze szczegółowym bilansem terenu wraz z udziałem w czynnościach związanych z jego sporządzeniem i uchwaleniem

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00555928

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GPiOS.0271.12.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Opracowanie projektu planu ogólnego Gminy Stężyca ze szczegółowym bilansem terenu wraz z udziałem
w czynnościach związanych z jego sporządzeniem i uchwaleniem.
2. Wykonanie podstawowego opracowania ekofizjograficznego na potrzeby planu ogólnego dla obszaru gminy Stężyca.

Granice opracowania – teren gminy Stężyca w granicach administracyjnych, z wyłączeniem terenów zamkniętych innych niż ustalone przez ministra właściwego do spraw transportu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 195324 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199260 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 195324 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EMSystem Miłosz Banasiewicz

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 687-183-10-78

7.3.3) Ulica: Środkowa 13

7.3.4) Miejscowość: Ostrówek

7.3.5) Kod pocztowy: 05-205

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1195324 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-03-14
2025-01-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi