Wykonanie odsłonięcia fundamentu budynku wraz z wymianą opaski zewnętrznej budynku, izolacji ścian fundamentowych, drenażem opaskowym i odprowadzeniem wód opadowych.

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W CZUBINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00431962
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00431962/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-09 13:53
Lokalizacja
Czubin, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8ced2740-4e17-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
5342030952
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowychKładzenie płytekRoboty murarskie i muroweTynkowanie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00431962 z dnia 2022-11-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie odsłonięcia fundamentu budynku wraz z wymianą opaski zewnętrznej budynku, izolacji ścian fundamentowych, drenażem opaskowym i odprowadzeniem wód opadowych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W CZUBINIE

1.3.) Oddział zamawiającego: DPS w CZUBINIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013301421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 13

1.5.2.) Miejscowość: Czubin

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-840

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: +48227295127

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@dpsczubin.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpsczubin.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.dpsczubin.com.pl/przetargi/wykonanie-odkopania-budynku-wraz-z-wymiana-opaski/ https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/d0585110-2d92-4e63-aeb9-8c5935a88eb6

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie odsłonięcia fundamentu budynku wraz z wymianą opaski zewnętrznej budynku, izolacji ścian fundamentowych, drenażem opaskowym i odprowadzeniem wód opadowych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8ced2740-4e17-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00431962

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040473/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie odkopania budynku wraz z wymianą opaski zewnętrznej budynku, izolacji ścian fundamentowych, drenażem opaskowym i odprowadzeniem wód opadowych z budynku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00396290/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 572091,26 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wykonaniu odsłonięcia fundamentu budynku wraz z wymianą opaski zewnętrznej budynku, izolacji ścian fundamentowych, drenażem opaskowym i odprowadzeniem wód opadowych z budynku Domu Pomocy Społecznej w Czubinie.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych oraz w przedmiarze robót, które to stanowią integralną część Specyfikacji i wchodzą w skład Opisu Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącego Załącznik nr 7 do SWZ.
Szczegóły w Rozdziale IV SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45232454-9 - Roboty budowlane w zakresie zbiorników wód deszczowych

45431000-7 - Kładzenie płytek

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45410000-4 - Tynkowanie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do Zamawiającego w wyznaczonym terminie wpłynęły dwie oferty. Oferta nr 1 opiewała na kwotę 1.069.627,22 zł brutto, a oferta nr 2 – na kwotę 1.827.000,00 zł brutto. Wartości obu ofert znacząco przekraczały możliwości finansowe Zamawiającego. Kwota jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia wynosiła bowiem 423.480,00 zł brutto. Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1069627,22 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1827000 PLN

2022-11-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane