„Modernizacja oświetlenia na boisku Orlik w Galewicach, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Osieku i Ostrówku.”
Gmina Galewice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00432463
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00432463/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-09 15:05
- Lokalizacja
- Galewice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-56fd5225-5398-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 9970132876
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00432463 z dnia 2022-11-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja oświetlenia na boisku Orlik w Galewicach, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Osieku i Ostrówku.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Galewice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855073
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wieluńska 5
1.5.2.) Miejscowość: Galewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-405
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 627838618
1.5.8.) Numer faksu: 627838625
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@galewice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.galewice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://galewice.biuletyn.net/?bip=2&cid=1011&id=28171.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja oświetlenia na boisku Orlik w Galewicach, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Osieku i Ostrówku.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56fd5225-5398-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00432463
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015231/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Modernizacja obiektów sportowych na terenie Gminy Galewice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00407026/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji oświetlenia na boisku Orlik w Galewicach, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Osieku i Ostrówku w ramach realizacji projektu pt. „Modernizacja obiektów sportowych na terenie Gminy Galewice.”
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje demontaż, zakup, dostawę i montaż opraw oświetleniowych oraz demontaż starych opraw w pomieszczeniach sal gimnastycznych, zapleczach oraz na boisku typu ORLIK. Wymagany jest demontaż starych punktów świetlnych i montaż nowych w technologii LED o wymaganych parametrach dla w/w obiektów zgodnie z obowiązującymi przepisami. Należy zachować istniejący układ oświetlenia zgodnie z załączonymi schematami stanowiącymi załącznik nr 6 do SWZ. Oprawy oświetleniowe winny być wykonane z materiałów posiadających wysoką odporność na uderzenia mechaniczne. Oprawy winny posiadać deklarację CE oraz certyfikat ENEC oraz spełniać wymagania obowiązującej normy PN-EN. Powinny być dopuszczone do zastosowania na obiektach sportowych wewnętrznych (sale gimnastyczne) i zewnętrznych (boisko typu ORLIK). Szczelność zastosowanych opraw min. IP66. Jednostka zasilająca z interfejsem DALI, pozwalająca na integrację z systemem sterowania, automatyczne dostosowanie wymaganego natężenia z oprawy do aktualnie panujących warunków. Uchwyt pozwalający na bezpieczny, stabilny montaż oprawy, zapobiegający odchylaniu się oprawy po uderzeniu piłką
Minimalny okres gwarancji wymagany przez Zamawiającego wynosi 60 miesięcy.
Zamawiający wymaga po realizacji zadania pomiaru natężenia oświetlenia.
2. Szczegółowy opis zamówienia:
a) Modernizacja oświetlenia na boisku orlik w Galewicach obejmuje, zakup, demontaż, montaż i regulację oświetlenia – 32 szt. opraw. Oprawy mają być umieszczone na istniejących 8 szt. masztów o wysokości 12 m.
Wymiary boiska Orlik:
- Boisko piłkarskie 30 m x 62 m
- Boisko wielofunkcyjne 30 m x 50 m (2 boiska)
b) Modernizacja oświetlenia w sali gimnastycznej w Szkole podstawowej w Osieku obejmuje, zakup, demontaż, montaż i regulację oświetlenia – 25 szt. Opraw, w tym:
Sala gimnastyczna – 20 szt. opraw montowanych do podciągu stalowego:
Sala gimnastyczna – komunikacja – 5 szt. opraw typu hermetyk
Wymiary Sali gimnastycznej: 18 m x 30 m
c) Modernizacja oświetlenia w sali gimnastycznej w Szkole podstawowej w Ostrówku obejmuje, zakup, demontaż, montaż i regulacja oświetlenia – 8 szt. opraw.
Wymiary Sali gimnastycznej: 12 m x 24 m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31524100-6 - Oprawy oświetleniowe sufitowe
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 1) ustawy Pzp – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.| 2022-11-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |