Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w Małuszowie – skwer i miejsca postojowe – etap I

GMINA MĘCINKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00432532
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00432532/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-09 15:19
Lokalizacja
Męcinka, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cd6fd0f7-1f82-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
6951399938
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00432532 z dnia 2022-11-09

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w Małuszowie – skwer i miejsca postojowe – etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MĘCINKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647400

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Męcinka 11

1.5.2.) Miejscowość: Męcinka

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-424

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@mecinka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mecinka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.przetargi.mecinka.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w Małuszowie – skwer i miejsca postojowe – etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd6fd0f7-1f82-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00432532

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-09

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00311302/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 123864,22 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest : „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej w Małuszowie – skwer i miejsca postojowe – etap I”:
Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie przestrzeni publicznej w Małuszowie – skwer i miejsca postojowe.
Lokalizacja: działka nr 222/30, 222/31, 222/32 i 222/43 obręb Małuszów, gmina Męcinka.
Przedmiot zamówienia polega na zagospodarowaniu przestrzeni publicznej znajdującej się przy zabytkowym pałacu w Małuszowie. W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać skwer – I etap – na działkach nr 222/43, 222/30, 222/32 oraz na części działki nr 222/31. Na skwerze należy posadzić rośliny wieloletnie, umiejscowiona zostanie ławka, kosz na śmieci oraz tablica informacyjna na temat realizowanego projektu, historii wsi i jej zabytków. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę 14 miejsc postojowych, w tym dwa dla osób niepełnosprawnych. Kostka granitowa o wysokości 10 cm na budowę chodnika i parkingu zostanie przekazana przez Zamawiającego.
Przedmiot zamówienia obejmuje roboty według załączonej mapy z zaznaczonym zakresem do realizacji.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku Nr 5 do SWZ- zwanym dalej dokumentacją projektową.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, zamawiający nie może zwiększyć kwoty na sfinansowanie zamówienia
2022-11-09 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane