Przebudowa drogi 492567P Korzecznik Podlesie i przebudowa drogi 492630P Stare Morzyce - Janowice

GMINA BABIAK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00432971
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00432971/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-10 08:08
Lokalizacja
Babiak, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a154ac1d-409c-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
6661002045
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

RYSZARD SZEWCZYKInowrocław, PL · lot 0
737 631,98 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00432971 z dnia 2022-11-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi 492567P Korzecznik Podlesie i przebudowa drogi 492630P Stare Morzyce - Janowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BABIAK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019020

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Wolności 5

1.5.2.) Miejscowość: Babiak

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-620

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@babiak.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.babiak.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/babiak

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi 492567P Korzecznik Podlesie i przebudowa drogi 492630P Stare Morzyce - Janowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a154ac1d-409c-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00432971

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011053/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa drogi 492567P Korzecznik Podlesie i przebudowa drogi 492630P Stare Morzyce - Janowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00371811/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 501648,49 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem inwestycji jest przebudowa nawierzchni dwóch dróg gminnych z tłuczniowej na mineralno-asfaltową. Zadanie podzielone jest na dwa zakresy:
Zakres A
Przebudowa drogi 492567P Korzecznik Podlesie
Zakres B
Przebudowa drogi 492630P Stare Morzyce - Janowice
Zakres robót obejmuje:
a) roboty pomiarowe (wytyczenie projektowanej nawierzchni)
b) uzupełnienie poboczy pospółką
c) poszerzenie zawężeń istniejącej nawierzchni tłuczniem kamiennym ze skał magmowych
d) wyrównanie istniejącej nawierzchni warstwą tłucznia kamiennego ze skał j.w.
e) warstwa ścieralna z betonu asfaltowego grysowo-żwirowego
f) uzupełnienie brakujących znaków drogowych

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 737631,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 737631,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 737631,98 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. „SZEWBUD” Ryszard Szewczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5561001583

7.3.3) Ulica: Popowicka

7.3.4) Miejscowość: Inowrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 88-100

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 737631,98 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

2022-11-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane