Zagospodarowanie przestrzeni publicznych w Sokołowsku – przebudowa placu Kieślowskiego w Sokołowsku – II postępowanie
Gmina Mieroszów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00433237
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00433237/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-10 09:18
- Lokalizacja
- Mieroszów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-609a4738-3e51-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8862572810
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00433237 z dnia 2022-11-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie przestrzeni publicznych w Sokołowsku – przebudowa placu Kieślowskiego w Sokołowsku – II postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mieroszów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718260
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Niepodległości
1.5.2.) Miejscowość: Mieroszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-350
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@mieroszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.mieroszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/mieroszow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie przestrzeni publicznych w Sokołowsku – przebudowa placu Kieślowskiego w Sokołowsku – II postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-609a4738-3e51-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00433237
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZ.271.35.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa skweru Kieślowskiego wraz z niezbędną infrastrukturą oraz przebudowa fragmentu ul. Parkowej - ETAP A. Zadanie obejmuje przebudowę skweru Kieślowskiego zgodnie z projektem budowlanym pn. Przebudowa skweru Kieślowskiego wraz z niezbędną infrastruktura oraz przebudowa fragmentu ul. Parkowej” autorstwa pracowni Roman Rutkowski Architekci w zakresie Etapu A – opisanego w/w projekcie, obejmującego niżej wskazany zakres:
Przedmiot zamówienia obejmuje również wykonanie i montaż tablicy informacyjnej w związku z dofinansowaniem zadania z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Tablicę należy wykonać zgodnie z zapisami załącznika nr 6 do Uchwały nr 102 Rady Ministrów z dnia 23 lipca 2020 r. w sprawie wsparcia na realizację zadań inwestycyjnych przez jednostki samorządu terytorialnego. Ostateczny wygląd tablicy wraz z jej lokalizacją należy uzgodnić z konserwatorem zabytków.
Szczegółowy zakres robót wynika z przedmiaru robót i dokumentacji projektowej (projekt budowlany, specyfikacja techniczna, uzgodnienia) stanowiącej załącznik do SWZ.
Zamawiający zamieszcza projekt budowlany uwzględniający szerszy zakres, jednak przedmiotem zamówienia jest zakres określony w projekcie budowlanym opisanym jako Etap A i załączonych przedmiarach.
Zamawiający informuje, iż jeśli w dokumentacji projektowej użyto znaków towarowych, patentów, lub pochodzenie źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty dostarczane przez konkretnego wykonawcę, zamawiający dopuszcza produkty równoważne, jeśli spełniają opisane w dokumentacji projektowej parametry techniczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu została złożona 1 oferty. W dniu 17.10.2022 r., przed terminem otwarcia ofert, zamawiający podał kwotę jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 661.000,00 zł Oferta z najniższą ceną tj. 2.807.714,87 zł przewyższa możliwości finansowe zamawiającego.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2807714,87 PLN
| 2022-11-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |