ŚWIADCZENIE USŁUG PRZY ZIMOWYM UTRZYMANIU DRÓG GMINNYCH NA TERENIE GMINY MIEJSKIEJ STAROGARD GDAŃSKI W SEZONIE ZIMOWYM 2022/2023
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI W STAROGARDZIE GDAŃSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00433334
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-10 09:37
- Lokalizacja
- Starogard Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5920401390
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
6 przyznanych
JAROSŁAW DURAYStarogard Gdański, PL
41 040 PLNJAROSŁAW DURAYStarogard Gdański, PL
41 040 PLNTOMASZ PRABUCKIStarogard Gdański, PL
24 300 PLNTOMASZ PRABUCKIStarogard Gdański, PL
67 500 PLNTOMASZ PRABUCKIStarogard Gdański, PL
67 500 PLNTOMASZ PRABUCKIStarogard Gdański, PL
33 750 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.