Zimowe utrzymanie dróg powiatowych w sezonie zimowym 2022/2023
Powiatowy Zarząd Dróg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00433606
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-10 10:33
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8762023647
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
6 przyznanych
'UNITRAK' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielno, PL
94 500 PLN'UNITRAK' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielno, PL
99 900 PLN'UNITRAK' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielno, PL
112 320 PLNWIESŁAWA KURDYNRadzyń Wybudowanie 12, PL
16 200 PLNWIESŁAWA KURDYNRadzyń Wybudowanie 12, PL
21 600 PLNWIESŁAWA KURDYNRadzyń Wybudowanie 12, PL
16 200 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.