Budowa drogi gminnej w miejscowości Osiek Mały - Zielenie
Gmina Osiek Mały
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00433955
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00433955/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-10 11:37
- Lokalizacja
- Osiek Mały, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5ce4c64d-a113-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 6662089344
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00433955 z dnia 2022-11-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi gminnej w miejscowości Osiek Mały - Zielenie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Osiek Mały
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019295
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 1
1.5.2.) Miejscowość: Osiek Mały
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-613
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 63 2624170
1.5.8.) Numer faksu: 63 2624171
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: osiek.maly@wokiss.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip3.wokiss.pl/osiekmaly/bip.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/osiek_maly1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi gminnej w miejscowości Osiek Mały - Zielenie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5ce4c64d-a113-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00433955
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015930/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa drogi gminnej w miejscowości Osiek Mały - Zielenie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00082936/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1550000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W ramach inwestycji budowlanej przewiduje się następujące wykonanie prac:
Roboty rozbiórkowe – frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. do 4 cm, miejscowo oraz zacinki poprzeczne – 1880 m²,
Ręczne rozebranie nawierzchni zjazdów z mieszanek mineralno-bitumicznych o gr. ok. 4 cm – 18 m², przełożenie nawierzchni z kostki brukowej – 139 m²
Wywiezienie gruzu – 79,52 m³,
Zjazdy – warstwa stabilizacji z betonu C1,5/2 – gr. Warstwy po zagęszczeniu 12 cm – 229 m², podbudowa z kruszywa łamanego 0-63 mm – warstwa dolna o gr. po zagęszczeniu 20 cm – 229 m²
Warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC11W dla KR1/2, grubość po zagęszczeniu 4 cm – 223 m², nawierzchnia z betonu asfaltowego typu AC11S dla KR1/2 – warstwa ścieralna gr. 5 cm po zagęszczeniu – 218 m²,
Nawierzchnia jezdni i pobocza – warstwa wiążąca (wypełnienie powierzchni frezowanych w części jezdni) betonu asfaltowego AC11W dla KR1/2, grubość po zagęszczeniu ok. 4 cm. – 1880 m², skropienie emulsją asfaltową nawierzchni bitumicznych w ilości 0,3 k/m² - 5069 m²
Nawierzchnia z betonu asfaltowego typu AC11S dla KR1/2 – warstwa ścieralna średnia gr. ok 5 cm po zagęszczeniu – 4950 m²
Nawierzchnia z mieszanki kamiennej 0-31,5 mm – warstwa górna o gr. 15 cm (pobocza) - 1063 m²
Roboty wykończeniowe
Wykonanie kolektora odprowadzającego wody deszczowe z drogi – kolektor grawitacyjny PP Ø 400 mm - 335,50 m, kolektor grawitacyjny PP Ø 300 mm – 282 m, przykanaliki z rur PCV-U Ø 200 mm – 15 szt./28,10 m, przebudowa przepustu Ø 800 mm – 1 szt.
Chodnik – roboty rozbiórkowe (zjazdy),
Wykonanie ławy pod krawężniki betonowe z oporem – beton C12/15 - 44³, ułożenie krawężników betonowych wystających o wym. 15/30 cm na podsypce cementowo-piaskowej 1:3 - 693 m, ułożenie krawężników betonowych najazdowych (obniżonych) o wym. 15x22 cm na podsypce cementowo-piaskowej 1:3 – 38 m,
Wykonanie zjazdów – wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej - czerwony, o wym. 8x10x20 cm na 5 cm podsypce cementowo-piaskowej 1:3 - 60 m²
Wykonanie chodnika – podbudowa betonowa beton C12/15 – gr. warstwy po zagęszczeniu 10 cm - 1400 m², obrzeża betonowe o wym. 30x8 cm na podsypce cementowo-piaskowej z wypełnieniem spoin zaprawą cementową - 730 m, nawierzchnia z kostki brukowej betonowej gr. 6 cm kolor szary, na podsypce cementowo-piaskowej gr. 5 cm 1: 3 - 1400 m²
Zalicznikowe oświetlenie drogowe – ręczne ułożenie kabli wielożyłowych o masie do 2,0 kg/m, montaż 4 słupów z wysięgnikami oraz montaż 4 szt. opraw oświetlenia zewnętrznego LED.
Szczegółowy rodzaj robót oraz ich pełny zakres został określony w dokumentacji projektowej i przedmiarze robót, które to dokumenty stanowią załączniki nr 9 i 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2143234,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2363358,70 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2143234,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6661004943
7.3.3) Ulica: Toruńska 200
7.3.4) Miejscowość: Koło
7.3.5) Kod pocztowy: 62-600
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 214323435 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-11-17| 2022-11-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |