Przebudowa drogi dojazdowej do pól w miejscowości Dziurów
Gmina Brody
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00434324
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00434324/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-10 12:41
- Lokalizacja
- Brody, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-818b9327-446f-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 6641940504
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00434324 z dnia 2022-11-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do pól w miejscowości Dziurów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Brody
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010004
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stanisława Staszica
1.5.2.) Miejscowość: Brody
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-230
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 412711231
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: alicja.jasztal@brody.info.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brody.info.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminabrody.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi dojazdowej do pól w miejscowości Dziurów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-818b9327-446f-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00434324
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00022580/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Przebudowa drogi dojazdowej do pól w miejscowości Dziurów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00378139/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I.271.49.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwestycji polegającej na przebudowie drogi wewnętrznej przedłużenie ul. Spadowej w miejscowości Dziurów w istniejącym pasie drogowym t.j.:
- profilowanie i uzupełnienie istniejącej nawierzchni tłuczniowej drogi warstwą kruszywa 0 – 31,5 mm grubości i do 10 cm na całej długości przebudowywanej drogi;
- wykonanie nawierzchni asfaltowej;
- uzupełnienie pobocza z kruszywa kamiennego.
Rozwiązanie wysokościowe:
Profil podłużny drogi założono w oparciu o przekroje poprzeczne istniejącej drogi. Założone spadki oraz promienie łuków spełniają warunki normatywne.
Technologia wzmocnienia nawierzchni:
Zgodnie z warunkami technicznymi konstrukcję jezdni przewidziano dla obciążenia ruchem KR-2. Przyjęta technologia zakłada:
- profilowanie i uzupełnienie istniejącej nawierzchni tłuczniowej drogi warstwą kruszywa 0-31,5 mm grubości do 10 cm na całej długości przebudowywanej drogi;
- wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego grubości 4 cm;
- wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego grubości 3cm.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera przedmiar robót, stanowiący załącznik do obowiązującej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Posługiwanie się nazwami producentów (produktów) ma wyłącznie charakter poglądowy. Wskazane parametry dotyczą minimalnych wymagań jakościowych, w związku z tym dopuszcza się produkty o wskazanych parametrach lub lepszych.
Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę pełnej gwarancji i rękojmi na przedmiot zamówienia na okres minimum 36 miesięcy dla robót budowlanych licząc od dnia odbioru końcowego przedmiotu umowy.
Zadanie dofinansowane z budżetu Województwa Świętokrzyskiego zadań określonych w ustawie o ochronie gruntów rolnych i leśnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 190428,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 266000,10 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190428,60 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROGMAS Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Małgorzata Sławińska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6631454506
7.3.3) Ulica: Szydłowiecka 14
7.3.4) Miejscowość: Skarżysko - Kamienna
7.3.5) Kod pocztowy: 26-110
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19042860 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-11-288.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-11-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |