„Dostawa sadzonek drzew do wykonania nasadzeń kompensacyjnych w pasie DW będących w zarządzie Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie z podziałem na 20 zadań” - nr post 139/22
MAZOWIECKI ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W WARSZAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00434372
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-10 12:47
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5270206346
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Żywe rośliny, bulwy, korzenie, sadzonki i rozsady
Wykonawcy
17 przyznanych
ARKADIUSZ NAWROCKILubstów, PL
9122,4 PLNARKADIUSZ NAWROCKILubstów, PL
5169,6 PLNHENRYK HINCASzydłowo, PL
21 154,32 PLNHENRYK HINCASzydłowo, PL
4810,2 PLNHENRYK HINCASzydłowo, PL
5046,3 PLNHENRYK HINCASzydłowo, PL
7819,74 PLNARKADIUSZ NAWROCKILubstów, PL
66 770,1 PLNARKADIUSZ NAWROCKILubstów, PL
24 853,5 PLNARKADIUSZ NAWROCKILubstów, PL
12 928,5 PLNARKADIUSZ NAWROCKILubstów, PL
12 928,5 PLNARKADIUSZ NAWROCKILubstów, PL
15 687 PLNARKADIUSZ NAWROCKILubstów, PL
15 687 PLNARKADIUSZ NAWROCKILubstów, PL
3588,75 PLNGospodarstwo Ogrodniczo - Szkółkarskie Arkadiusz NawrockiSompolno, PL
3082,5 PLNARKADIUSZ NAWROCKILubstów, PL
35 186,4 PLNARKADIUSZ NAWROCKILubstów, PL
13 014 PLNARKADIUSZ NAWROCKILubstów, PL
37 049,85 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.