Przebudowa dróg na terenie Gminy Gryfów Śląski w formule „zaprojektuj i wybuduj”

Gmina Gryfów Śląski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00434484
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00434484/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-10 13:03
Lokalizacja
Gryfów Śląski, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-96375e0d-34d6-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
6161223228
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy drógInstalowanie znaków drogowychRoboty inżynieryjne i budowlaneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

JÓZEF MICHALIKLubań, PL · lot 0
2 338 641,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00434484 z dnia 2022-11-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg na terenie Gminy Gryfów Śląski w formule
„zaprojektuj i wybuduj”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gryfów Śląski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821635

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Gryfów Śląski

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-620

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gryfow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.gryfow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg na terenie Gminy Gryfów Śląski w formule
„zaprojektuj i wybuduj”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96375e0d-34d6-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00434484

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019909/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa dróg na terenie Gminy Gryfów Śląski w formule „zaprojektuj i wybuduj”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00349341/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WT/PDPŁ/14/22

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 2445876,16 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest Przebudowa dróg na terenie Gminy Gryfów Śląski w formule
zaprojektuj i wybuduj.
Część I. Przebudowa dróg na terenie Gminy Gryfów Śląski w formule zaprojektuj i wybuduj,
droga nr 110063D w miejscowości Młyńsko
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje:
Zaprojektowanie oraz przebudowanie jezdni wraz z konstrukcją, niezbędnej galanterii betonowej,
zjazdów wraz z konstrukcją, rowów wraz z przepustami z rur PEHD pod jezdnią i zjazdami,
poboczy, terenów zielonych, kanału technologicznego, wprowadzenie stałej organizacji ruchu i inne
roboty towarzyszące zgodnie z Projektem zagospodarowania terenu.
Część II. Przebudowa dróg na terenie Gminy Gryfów Śląski w formule zaprojektuj i
wybuduj, w miejscowościach Krzewie Wielkie, Rząsiny, Ubocze, Gryfów Śląski.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje:
Zaprojektowanie oraz przebudowanie jezdni wraz z konstrukcją, niezbędnej galanterii betonowej,
zjazdów wraz z konstrukcją, rowów wraz z przepustami z rur PEHD pod jezdnią i zjazdami,
poboczy, terenów zielonych, kanału technologicznego, wprowadzenie stałej organizacji ruchu i inne
roboty towarzyszące zgodnie z Projektem zagospodarowania terenu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2338641,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3006032,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2338641,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane i Transport Józef Michalik

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 613126-21-98

7.3.4) Miejscowość: Kościelniki Dolne

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2338641,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Część I zamówienia Przebudowa dróg na terenie Gminy Gryfów Śląski w formule zaprojektuj i wybuduj, droga nr 110063D w miejscowości Młyńsko - na kwotę 669 785,69 zł brutto. Umowa z firmą Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.,
NIP: 613-13-67-566 REGON: 230429430
z siedzibą w Jałowiec 56, 59-800 Lubań. Termin realizacji umowy 30.11.2022 r.
Przygotowując ogłoszenie o zamówieniu na stronie e-zamówienia, Zamawiający zaznaczył że postępowanie jest prowadzone w częściach, przez pomyłkę zostało natomiast zaznaczone, że Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. W SWZ natomiast wskazano, że Zamawiający dopuszcza taką możliwość. Zamawiający wyraża zgodę na składanie ofert częściowych. Na obie części zamówienia wybrano różnych Wykonawców.
2022-11-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane