Remont biblioteki, 3 sal dydaktycznych, oraz częściowa wymiana instalacji wody w przyziemiu budynku głównego IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Wałbrzychu
Gmina Wałbrzych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00434578
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00434578/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-10 13:16
- Lokalizacja
- Wałbrzych, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b1644435-5384-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8861275576
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00434578 z dnia 2022-11-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont biblioteki, 3 sal dydaktycznych, oraz częściowa wymiana instalacji wody w przyziemiu budynku głównego IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Wałbrzychu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wałbrzych
1.3.) Oddział zamawiającego: IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Wałbrzychu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891418465
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. dra Sokołowskiego 75
1.5.2.) Miejscowość: Wałbrzych
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-309
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.7.) Numer telefonu: 746444980
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.walbrzych.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://4lo.walbrzych.pl/19/strona-glowna.html
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminawalbrzych.logintrade.net/zapytania_email,102396,e9b9079b3e1be3ee0414dd116462e0a9.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont biblioteki, 3 sal dydaktycznych, oraz częściowa wymiana instalacji wody w przyziemiu budynku głównego IV Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Wałbrzychu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b1644435-5384-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00434578
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00409523/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. W ramach przedmiotu Umowy należy wykonać następujące Roboty w poszczególnych pomieszczeniach:
1) pomieszczenia biblioteki
2) instalacja wodociągowa w przyziemiu budynku:
3) pomieszczenia dydaktyczne (3 sale lekcyjne)
4) pozostałe roboty budowlane wynikające z dokumentacji projektowej, niezbędne do wykonania i prawidłowego funkcjonowania budynku szkoły.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2022r., poz. 1710 ze zm.), zwaną dalej „ustawą Pzp” odrzuca ofertę nr 1 Wykonawcy Herbud Henryk Kantorowski, Borówno 18b, 58-379 Czarny Bór, z uwagi na to iż jest niezgodna z przepisami ustawy Pzp.Wykonawca Herbud Henryk Kantorowski złożył ofertę w dniu 9.11.2022 roku za pośrednictwem Platformy Zakupowej Logintrade. Oferta wraz z załącznikami została złożona jako skan w formacie *.pdf i nie została podpisana kwalifikowanym podpisem elektronicznym (forma elektroniczna) ani też nie została opatrzona podpisem zaufanym lub podpisem osobistym (postać elektroniczna).
Ponieważ oferta Wykonawcy została złożona niezgodnie z art. 63 ust. 2 ustawy Pzp, podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3.
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, ponieważ jedyna złożona w postępowaniu oferta podlega odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 328865,40 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 328865,40 PLN
| 2022-11-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |