Opracowanie autorskiego programu nauczania i przeprowadzenie zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2022/2023
POWIAT KARTUSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00434979
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-10 14:15
- Lokalizacja
- Kartuzy, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5891638355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolnictwa podstawowegoUsługi edukacji młodzieżyUsługi edukacji specjalnejUsługi szkolenioweUsługi szkolenia specjalistycznegoUsługi opracowywania programów szkoleniowychUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistegoUsługi szkolnictwa średniego
Wykonawcy
12 przyznanych
Kamil KostrzewaLębork, PL
13 200 PLNKamil KostrzewaLębork, PL
13 200 PLNAgnieszka KwolekGlincz, PL
11 000 PLNAgnieszka KwolekGlincz, PL
13 200 PLNALGARNET Usługi informatyczne i szkoleniowe Damian SzczygiełCzeczewo, PL
13 750 PLNALGARNET Usługi informatyczne i szkoleniowe Damian SzczygiełCzeczewo, PL
13 750 PLNAnna BorowiczŻukowo, PL
12 650 PLNAdriana WenzelKartuzy, PL
11 000 PLNAnna FlorekGdańsk, PL
13 200 PLNMonika Lewandowska-GochGdańsk, PL
11 000 PLNEwelina GórnaKartuzy, PL
5225 PLNEwelina GórnaKartuzy, PL
5225 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.