„Sukcesywna dostawa implantów ortopedycznych, siatki tytanowej, materiałów medycznych oraz fartuchów wraz z osłoną radiologiczną dla SPZOZ – Szpitala im. dr J. Dietla w Krynicy-Zdroju .
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital im. dr. J.Dietla w Krynicy-Zdroju
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00435110
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-10 14:33
- Lokalizacja
- Krynica-Zdrój, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7342631078
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Implanty ortopedyczneMateriały medyczneOdzież do ochrony jądrowej i radiologicznej
Wykonawcy
6 przyznanych
MEDGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKsiężno, PL
34 560 PLNMEDARTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL
7847,28 PLNMEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
66 262,86 PLNMEDIN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKatowice, PL
9925,4 PLNMEDGAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKsiężno, PL
66 262,86 PLNMODEL MEDICAL SPÓŁKA AKCYJNAKraków, PL
18 821,1 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.