Świadczenie usług publicznych na rzecz Gminy Toszek
Gmina Toszek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00022092
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00022092/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-10 11:34
- Lokalizacja
- Toszek, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1cd6bd59-a23a-4481-84e1-bfdbcd5da764
- Identyfikator
- 9691605695
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00022092 z dnia 2025-01-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług publicznych na rzecz Gminy Toszek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Toszek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257771
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bolesława Chrobrego 2
1.5.2.) Miejscowość: Toszek
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-180
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: umtoszek@toszek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.toszek.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług publicznych na rzecz Gminy Toszek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1cd6bd59-a23a-4481-84e1-bfdbcd5da764
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00022092
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00656431
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Podstawa udzielenia zamówienia: zadania mające charakter usługi użyteczności publicznej. Wszystkie warunki określone w ustawie prawo zamówień publicznych art. 305 ust. 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 11) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, zostały łącznie spełnione co umożliwia powierzenie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Spółka z
ograniczoną odpowiedzialnością w Toszku wykonania niniejszego przedmiotu zamówienia.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZRP.271.21.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 716260,16 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług publicznych na rzecz Gminy Toszek z podziałem na pięć zakresów:
Zakres 1: w zakresie utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Toszek,
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w Projektowanych Postanowień Umowy oraz jej załącznikach – załącznik nr 1a do Zaproszenia
Zakres 2: zarządzanie zasobem mieszkaniowym Gminy Toszek
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w Projektowanych Postanowień Umowy oraz jej załącznikach – załącznik nr 1b do Zaproszenia
Zakres 3: świadczenie usług w zakresie pielęgnacji zieleni na terenie Miasta i Gminy Toszek oraz serwisowanie fontanny na Rynku w Toszku.
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w Projektowanych Postanowień Umowy oraz jej załącznikach – załącznik nr 1c do Zaproszenia
Zakres 4: zakresie administrowania i zarządzania targowiskiem w Toszku.
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w Projektowanych Postanowień Umowy – załącznik nr 1d do Zaproszenia
Zakres 5: zakresie zarządzania i utrzymania Cmentarza Komunalnego w Toszku.
Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w Projektowanych Postanowień Umowy – załącznik nr 1e do Zaproszenia
4.5.3.) Główny kod CPV: 98350000-1 - Usługi świadczone na rzecz społeczeństwa
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic
70330000-3 - Usługi zarządzania nieruchomościami na zasadzie bezpośredniej płatności lub umowy
77300000-3 - Usługi ogrodnicze
90913100-1 - Usługi czyszczenia zbiorników
50511100-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp cieczowych
65320000-2 - Eksploatacja instalacji elektrycznych
79420000-4 - Usługi związane z zarządzaniem
98371111-5 - Usługi utrzymania cmentarzy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Toszku
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9691641202
7.3.3) Ulica: Gliwicka 13
7.3.4) Miejscowość: Toszek
7.3.5) Kod pocztowy: 44-180
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 878985,54 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-01-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |