Roboty budowlane w zakresie dróg gminnych – bieżąca konserwacja dróg w sołectwach w roku 2022

Gmina Spytkowice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00435517
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00435517/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-10 18:22
Lokalizacja
Spytkowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-61966e80-18d6-11ed-acbd-46d0480cd9c4
Identyfikator
5511123930
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

FRANCISZEK FRYCSpytkowice, PL · lot 0
417 025,33 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00435517 z dnia 2022-11-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w zakresie dróg gminnych – bieżąca konserwacja dróg w sołectwach w roku 2022

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Spytkowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182090

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 12

1.5.2.) Miejscowość: Spytkowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-116

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 33 879 18 20

1.5.8.) Numer faksu: +48 33 879 15 60

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@spytkowice.net.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.spytkowice.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/8ced870b-f73b-472c-96a9-82cb9952a6bb , https://bip.malopolska.pl/ugspytkowice,m,403411,2022.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w zakresie dróg gminnych – bieżąca konserwacja dróg w sołectwach w roku 2022

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-61966e80-18d6-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00435517

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030275/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Roboty budowlane w zakresie dróg gminnych – bieżąca konserwacja dróg w sołectwach w roku 2022

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00301658/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PPRI.271.1.9.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 260162,60 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie następujących prac: „Roboty budowlane w zakresie dróg gminnych – bieżąca konserwacja dróg w sołectwach w roku 2022”, w ramach którego Zamawiający przewiduje do wykonania: konserwację nawierzchni tłuczniowych i remonty cząstkowe, konserwację poboczy dróg, konserwację rowów, konserwację przepustów, układanie koryt prefabrykowanych, umocnienie skarp rowów płytami prefabrykowanymi, roboty ziemne. Zamówienie realizowane będzie na drogach leżących na terenie sołectw Spytkowice, Ryczów, Bachowice, Miejsce, Półwieś, Lipowa.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w przedmiarze robót oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, które stanowią załącznik do SWZ (Rozdział IV i V SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 417025,33 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 513808,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 417025,33 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlano Drogowo Mostowe „DROG-BUD” Franciszek Fryc

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5510001248

7.3.4) Miejscowość: Spytkowice

7.3.5) Kod pocztowy: 34-116

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 417025,33 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-11-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane