Usługi wspomagania rozwoju w ramach Rządowego Programu ,,Za Życiem” z podziałem na zadania.

Zespół Szkół Specjalnych im. Ireny Komorowskiej w Oławie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00435727
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-11-13 20:27
Lokalizacja
Oława, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9121686886
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Specjalistyczne usługi medyczneUsługi edukacji specjalnejRóżne usługi w dziedzinie zdrowia

Wykonawcy

4 przyznane

FUNDACJA BEZPIECZNA PRZYSTAŃWrocław, PL
82 500 PLN
FUNDACJA BEZPIECZNA PRZYSTAŃWrocław, PL
82 500 PLN
FUNDACJA BEZPIECZNA PRZYSTAŃWrocław, PL
20 500 PLN
FUNDACJA BEZPIECZNA PRZYSTAŃWrocław, PL
20 500 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.