Świadczenie w 2025r. specjalistycznych usług opiekuńczych dla dzieci z zaburzeniami psychicznymi
GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00022204
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00022204/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-10 11:43
- Lokalizacja
- Skrzyszów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e31ba21f-95ea-4ee3-ba89-075ca78724b5
- Identyfikator
- 9930098831
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnychUsługi opieki dziennejUsługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe
Wykonawcy
4 przyznane
SKOLIO-MED Paulina SzatkoSkrzyszów, PL · lot 0
92 160 PLNSKOLIO-MED Paulina SzatkoSkrzyszów, PL · lot 1
67 680 PLNKopek AgnieszkaPodlesie Machowskie, PL · lot 2
50 670 PLNSKOLIO-MED Paulina SzatkoSkrzyszów, PL · lot 3
46 080 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00022204 z dnia 2025-01-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie w 2025r. specjalistycznych usług opiekuńczych dla dzieci z zaburzeniami psychicznymi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 850019464
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 642
1.5.2.) Miejscowość: Skrzyszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-156
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gops@skrzyszow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gopsskrzyszow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e31ba21f-95ea-4ee3-ba89-075ca78724b51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie w 2025r. specjalistycznych usług opiekuńczych dla dzieci z zaburzeniami psychicznymi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e31ba21f-95ea-4ee3-ba89-075ca78724b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00022204
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00633672
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPS.422.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie I:Usługi specjalistyczne dla jednego dziecka, tj.:
1) usługi logopedyczne: usprawnienie zaburzonych funkcji organizmu poprzez współpracę ze specjalistami w zakresie wspierania edukacyjno – terapeutycznego zmierzającego do wielostronnej aktywizacji osoby korzystającej z usług - tj. terapię logopedyczną. Usługi logopedyczne obejmują w szczególności wspomaganie dziecka, u którego zaburzenia mowy i komunikacji wynikają z uszkodzenia lub dysfunkcji centralnego układu nerwowego, zaburzeń głosu lub chorób psychicznych. Zadaniem logopedy jest w szczególności wsparcie codziennego funkcjonowania osoby, poprzez usprawnienie porozumiewania się z otoczeniem,
2) usługi rehabilitacyjne - rehabilitacja fizyczna i usprawniająca zaburzonych funkcji organizmu w zakresie nieobjętym przepisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych - zgodnie z zaleceniami lekarskimi lub specjalisty z zakresu rehabilitacji ruchowej bądź fizjoterapeuty.
W okresie realizacji zamówienia usługi świadczone będą dla jednego dziecka. Przewidywana liczba godzin usług wynosi - w przypadku usług logopedycznych - 32 godziny miesięcznie (tj. 384 godziny w okresie realizacji zamówienia), w przypadku usług rehabilitacyjnych - 32 godziny miesięcznie (384 godzin w okresie realizacji zamówienia). Łączna liczba godzin –768.
Usługi będą świadczone w okresie od dnia 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85312100-0 - Usługi opieki dziennej
85312400-3 - Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe
4.5.5.) Wartość części: 92160,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie II:Usługi specjalistyczne dla jednego dziecka, tj.:
1) usługi logopedyczne: usprawnienie zaburzonych funkcji organizmu poprzez współpracę ze specjalistami w zakresie wspierania edukacyjno – terapeutycznego zmierzającego do wielostronnej aktywizacji osoby korzystającej z usług – tj. terapię logopedyczną. Usługi logopedyczne obejmują w szczególności wspomaganie dziecka, u którego zaburzenia mowy i komunikacji wynikają z uszkodzenia lub dysfunkcji centralnego układu nerwowego, zaburzeń głosu lub chorób psychicznych. Zadaniem logopedy jest w szczególności wsparcie codziennego funkcjonowania osoby, poprzez usprawnienie porozumiewania się z otoczeniem,
2) usługi rehabilitacyjne - rehabilitacja fizyczna i usprawniająca zaburzonych funkcji (rehabilitacja ruchowa) organizmu w zakresie nieobjętym przepisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych - zgodnie z zaleceniami lekarskimi lub specjalisty z zakresu rehabilitacji ruchowej bądź fizjoterapeuty.
W okresie realizacji zamówienia usługi świadczone będą dla jednego dziecka. Przewidywana liczba godzin usług wynosi: w przypadku usług logopedycznych – 19 godzin miesięcznie (tj. 228 godzin w okresie realizacji zamówienia), w przypadku usług rehabilitacyjnych - 39 godz. miesięcznie (tj. 468 godzin w okresie realizacji zamówienia). Łączna liczba godzin - 696
Usługi będą świadczone w okresie od dnia 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85312100-0 - Usługi opieki dziennej
85312400-3 - Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe
4.5.5.) Wartość części: 83520,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie III:Usługi specjalistyczne dla jednego dziecka:
1) usługi logopedyczne: usprawnienie zaburzonych funkcji organizmu poprzez współpracę ze specjalistami w zakresie wspierania edukacyjno – terapeutycznego zmierzającego do wielostronnej aktywizacji osoby korzystającej z usług - tj. terapię logopedyczną. Usługi logopedyczne obejmują w szczególności wspomaganie dziecka, u którego zaburzenia mowy i komunikacji wynikają z uszkodzenia lub dysfunkcji centralnego układu nerwowego, zaburzeń głosu lub chorób psychicznych. Zadaniem logopedy jest w szczególności wsparcie codziennego funkcjonowania osoby, poprzez usprawnienie porozumiewania się z otoczeniem,
2) usługi świadczone przez pedagoga – obejmujące następujące czynności: usprawnienie zaburzonych funkcji organizmu poprzez współpracę ze specjalistą w zakresie wspierania psychologiczno – pedagogicznego i edukacyjno – terapeutycznego zmierzającego do wielostronnej aktywizacji osoby korzystającej z usług (zajęcia pedagogiczne).
W okresie realizacji zamówienia usługi świadczone będą dla jednego dziecka. Przewidywana liczba godzin usług wynosi: w przypadku usług logopedycznych - 40 godzin miesięcznie (tj. 480 godzin w okresie realizacji zamówienia), w przypadku zajęć pedagogicznych - 15 godzin miesięcznie (tj. 179 godzin w okresie realizacji zamówienia). Łączna liczba godzin – 659
Usługi będą świadczone w okresie od dnia 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85312100-0 - Usługi opieki dziennej
85312400-3 - Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe
4.5.5.) Wartość części: 79080,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługi specjalistyczne dla jednego dziecka, tj.:1) usługi logopedyczne: usprawnienie zaburzonych funkcji organizmu poprzez współpracę ze specjalistami w zakresie wspierania edukacyjno – terapeutycznego zmierzającego do wielostronnej aktywizacji osoby korzystającej z usług - tj. terapię logopedyczną. Usługi logopedyczne obejmują w szczególności wspomaganie dziecka, u którego zaburzenia mowy i komunikacji wynikają z uszkodzenia lub dysfunkcji centralnego układu nerwowego, zaburzeń głosu lub chorób psychicznych. Zadaniem logopedy jest w szczególności wsparcie codziennego funkcjonowania osoby, poprzez usprawnienie porozumiewania się z otoczeniem,
2) usługi rehabilitacyjne - rehabilitacja fizyczna i usprawniająca zaburzonych funkcji organizmu w zakresie nieobjętym przepisami ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych - zgodnie z zaleceniami lekarskimi lub specjalisty z zakresu rehabilitacji ruchowej bądź fizjoterapeuty.
W okresie realizacji zamówienia usługi świadczone będą dla jednego dziecka. Przewidywana liczba godzin usług wynosi - w przypadku usług logopedycznych - 12 godzin miesięcznie (tj. 144 godzin w okresie realizacji zamówienia), w przypadku usług rehabilitacyjnych - 20 godzin miesięcznie (tj. 240 godzin w okresie realizacji zamówienia). Łączna liczba godzin - 384
Usługi będą świadczone w okresie od dnia 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85312100-0 - Usługi opieki dziennej
85312400-3 - Usługi opieki społecznej nieświadczone przez ośrodki pobytowe
4.5.5.) Wartość części: 46080,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 92160,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119040,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 92160,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SKOLIO-MED Paulina Szatko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 121217616
7.3.4) Miejscowość: Skrzyszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Natalia Szatko - usługi logopedyczne
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 92160,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 83520,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 107880,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 83520,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SKOLIO-MED Paulina Szatko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 121217616
7.3.4) Miejscowość: Skrzyszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Natalia Szatko - logopedia
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 67680,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59310,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 102145,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59310,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kopek Agnieszka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 77010613889
7.3.4) Miejscowość: Podlesie Machowskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 50670,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 46080,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 59520,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 46080,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SKOLIO-MED Paulina Szatko
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 121217616
7.3.4) Miejscowość: Skrzyszów
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Natalia Szatko - logopedia
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 46080,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-01-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |