Sukcesywna dostawa gazów dla jednostek Politechniki Rzeszowskiej przez okres 24 miesięcy.
POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00022253
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00022253/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-10 11:48
- Lokalizacja
- Rzeszów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7a133058-4a62-4bc3-a1c4-789ec6285d78
- Identyfikator
- 8130266999
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Gazy
Wykonawcy
4 przyznane
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00022253 z dnia 2025-01-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa gazów dla jednostek Politechniki Rzeszowskiej przez okres 24 miesięcy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001749
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Powstańców Warszawy 12
1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów
1.5.3.) Kod pocztowy: 35-959
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.7.) Numer telefonu: 8653888
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dorzech@prz.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.prz.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Uczelnia Wyższa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa gazów dla jednostek Politechniki Rzeszowskiej przez okres 24 miesięcy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a133058-4a62-4bc3-a1c4-789ec6285d78
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00022253
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00021547/25/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.6 Sukcesywna dostawa gazów technicznych oraz azotu i argonu ciekłego dla jednostek Politechniki Rzeszowskiej przez okres 24 miesięcy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00410197
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NA/P/134/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 205810 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Ilość butli do wydzierżawienia zamawiającemu oraz rodzaje gazów i planowane maksymalne ilości napełnień tych butli w okresie trwania umowy zawarta została w załączniku nr 2 SWZ- Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia.4.5.3.) Główny kod CPV: 24100000-5 - Gazy
4.5.5.) Wartość części: 68800 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis stanowi załącznik nr 2 SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 24100000-5 - Gazy
4.5.5.) Wartość części: 24380 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa ciekłego azotu do zbiornika Katedry Podstaw Elektroniki PRz w ilości ok. 60 ton/rok wg specyfikacji jak poniżej:- częstotliwość dostaw - co ok. 2 ÷ 3 tygodnie,
- maksymalna pojemność brutto zbiornika klienta - 3.5 tony LN2,
- maksymalne ciśnienie robocze w zbiorniku - ok. 5 bar,
- odbiorca zapewnia przyłącze elektryczne 400V/65A oraz plac manewrowy dla dużych cystern,
- lokalizacja zbiornika - ul Żwirki i Wigury 2 w Rzeszowie
- dojazd do zbiornika wg trasy: ul. Dąbrowskiego, Bohaterów Westerplatte i Żwirki i Wigury (powrót w kierunku przeciwnym).
4.5.3.) Główny kod CPV: 24100000-5 - Gazy
4.5.5.) Wartość części: 94000 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis stanowi załącznik nr 2 SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 24100000-5 - Gazy
4.5.5.) Wartość części: 18630 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej oferty
| 2025-01-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |