Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach Jabłonna-Majątek, Jabłonna Pierwsza i Piotrków Pierwszy- gmina Jabłonna

Gmina Jabłonna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00436407
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00436407/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-14 10:52
Lokalizacja
Jabłonna-Majątek, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-91ee5aa1-302a-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7132892826
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty drogoweRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneInstalowanie znaków drogowych

Wykonawcy

1 przyznane

PBI INFRASTRUKTURA SPÓŁKA AKCYJNAKraśnik, PL · lot 0
6 117 762,24 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00436407 z dnia 2022-11-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach Jabłonna-Majątek, Jabłonna Pierwsza i Piotrków Pierwszy- gmina Jabłonna

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jabłonna

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Jabłonna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019773

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jabłonna-Majatek 22

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna-Majątek

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-114

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jablonna.lubelskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugjablonna.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach Jabłonna-Majątek, Jabłonna Pierwsza i Piotrków Pierwszy- gmina Jabłonna

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-91ee5aa1-302a-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00436407

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003941/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach Jabłonna-Majątek, Jabłonna Pierwsza i Piotrków pierwszy - gmina Jabłonna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00341440/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRO.271.31.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 5364722,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Przebudowa dróg gminnych w miejscowościach Jabłonna-Majątek, Jabłonna Pierwsza i Piotrków Pierwszy- gmina Jabłonna”.
Inwestycja dotyczy przebudowy dróg gminnych na terenie gminy Jabłonna. Zakres
prac obejmować będzie:
1. Roboty pomiarowe.
2. Roboty przygotowawcze.
3. Roboty rozbiórkowe.
4. Zabezpieczenie sieci wodociągowej rurami dwudzielnymi.
5. Zabezpieczenie sieci energetycznej rurami dwudzielnymi.
6. Zabezpieczenie sieci teletechnicznej rurami dwudzielnymi.
7. Roboty ziemne, wykonanie koryta.
8. Wykonanie warstwy mrozoochronnej.
9. Wykonanie warstwy podbudowy.
10. Wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego.
11. Wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego.
12. Wykonanie poboczy z kruszywa łamanego.
13. Wykonanie zjazdów.
14. Humusowanie skarp i poboczy z obsianiem trawą.
15. Oznakowanie dróg zgodnie z zatwierdzonymi stałymi organizacjami ruchu.
16. Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej.
17. Aktualizacja elektronicznej ewidencji dróg wraz z fotorejestracją.
Przebudowane drogi otrzymają nawierzchnie o szerokości od 3,5 m do 4,0 m z mijankami, 4,0 m z mijankami oraz o szerokości od 4,5 m do 5,0 m.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6117762,24 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8999395,43 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6117762,24 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): PBI Infrastruktura s.a.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PBI WMB sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8161465524

7.3.3) Ulica: Kolejowa

7.3.4) Miejscowość: Kraśnik

7.3.5) Kod pocztowy: 23-200

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

cały zakres zamówienia za wyjątkiem nawierzchni z mieszanki mineralno-bitumicznej

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6117762,24 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-11-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane