„Modernizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Wąpielsku” w ramach zadania pn.: „Modernizacja i doposażenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Wąpielsk”

Gmina Wąpielsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00437009
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00437009/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-14 12:58
Lokalizacja
Wąpielsk, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a7205e7c-09aa-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
8921482682
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki społecznejRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00437009 z dnia 2022-11-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Wąpielsku” w ramach zadania pn.: „Modernizacja i doposażenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Wąpielsk”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wąpielsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118939

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wąpielsk

1.5.2.) Miejscowość: Wąpielsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-337

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 564938321

1.5.8.) Numer faksu: 564938322

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@wapielsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wapielsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Modernizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Wąpielsku” w ramach zadania pn.: „Modernizacja i doposażenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Wąpielsk”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a7205e7c-09aa-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00437009

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000982/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Modernizacja i doposażenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Wąpielsk.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Dofinansowano z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa 4. Region przyjazny środowisku Działanie 4.2 Gospodarka odpadami.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00272733/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.12.2022.PŁ

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: ,,Modernizacja Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Wąpielsku”
w ramach zadania pn.: „Modernizacja i doposażenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Wąpielsk”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje:
1) roboty ziemne i przygotowawcze;
2) roboty związane z podbudowa;
3) wykonanie nawierzchni;
4) Wyposażenie punktu edukacji ekologicznej;
5) Zieleń, roboty wykończeniowe;
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, dalej jako OPZ, zawiera załącznik nr 1 do SWZ, który obejmuje następującą dokumentację:
1) Przedmiar robót;
2) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych;
3) Opis techniczny,
4) Projekt zagospodarowania terenu,
5) Przekrój konstrukcyjny.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45215200-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki społecznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Oferty przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2022-11-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane