Modernizacja systemu sygnalizacji pożaru w budynku internatowym ul. Dąbrowskiego 69 w Warszawie

Agencja Mienia Wojskowego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00437057
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00437057/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-14 13:06
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b2b00a2d-0358-11ed-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5261038122
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAW MISZTALSmyków, PL · lot 0
87 958,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00437057 z dnia 2022-11-14

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja systemu sygnalizacji pożaru w budynku internatowym ul. Dąbrowskiego 69 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Mienia Wojskowego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011263946

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowowiejska 26A

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-911

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp.zg@amw.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://amw.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://amw.eb2b.com.pl/open

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


administrowanie mieniem Skarbu Państwa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja systemu sygnalizacji pożaru w budynku internatowym ul. Dąbrowskiego 69 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2b00a2d-0358-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00437057

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-14

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00278558/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZP-OW.2616.227.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 71511,19 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu sygnalizacji pożaru w budynku internatowym, ul. Dąbrowskiego 69 w Warszawie.
Podstawowy zakres prac:
1) Wizja lokalna na obiekcie
2) Inwentaryzacja istniejącej instalacji SSP (ustalenie elementów systemu do demontażu) Inwestor jest w posiadaniu wersji papierowej projektu powykonawczego istniejącej instalacji SSP na obiekcie.
3) Prace demontażowe
4) Montaż nowych elementów systemu SSP w miejsce zdemontowanych w tym nowej centrali SSP ze wszystkimi niezbędnymi elementami umożliwiającymi prawidłową pracę systemu.
5) Uruchomienie systemu SSP w tym programowanie centrali SSP
6) Sprawdzenia i pomiary powykonawcze.
7) Doprowadzenie miejsca wykonywania prac do stanu początkowego (zaprawianie bruzd, malowanie, prace wykończeniowe, prace porządkowe).
8) Zgłoszenie wykonanych prac do odbioru przez przedstawicieli Inwestora
9) Dokumentacja powykonawcza.
2. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne
45312100-8 Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych


3. Zamawiający wymaga 24-miesięcznej gwarancji na użyte materiały i 24-miesięcznej gwarancji na robociznę na wykonany przedmiot zamówienia.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ (STWiOR)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 87958,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 172200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 87958,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jarosław Misztal VENTISS SYSTEMY ALARMOWE

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: nip: 9512025580

7.3.3) Ulica: Salata, 12A

7.3.4) Miejscowość: Smyków

7.3.5) Kod pocztowy: 26-212

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 87958,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

2022-11-14 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane