Zorg.i przeprowadzenie Kursu Prawa Jazdy kat. B wraz z egzaminami państwowymi dla 10 uczestników projektu: Moje kwalifikacje i umiejętności szansą na lepsze jutro, z jednostek ŚWK OHP w Kielcach

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00022438
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00022438/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-10 12:05
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-66268c02-18f6-4b3f-836f-06fc073bcf0a
Identyfikator
6572104695
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkół nauki jazdy

Wykonawcy

2 przyznane

Szkoła Nauki Jazdy "EFEKT" Janusz KitaPińczów, PL · lot 2
11 000 PLN
Piotr Matysiak EL-TRANS 26-600 Radom, Żeromskiego, 94Czernica, PL · lot 3
3920 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00022438 z dnia 2025-01-10

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zorg.i przeprowadzenie Kursu Prawa Jazdy kat. B wraz z egzaminami państwowymi dla 10 uczestników projektu: Moje
kwalifikacje i umiejętności szansą na lepsze jutro, z jednostek ŚWK OHP w Kielcach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Świętokrzyska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001036796

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zagnańska 84

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-528

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@swietokrzyska.ohp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: swietokrzyska.ohp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-66268c02-18f6-4b3f-836f-06fc073bcf0a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zorg.i przeprowadzenie Kursu Prawa Jazdy kat. B wraz z egzaminami państwowymi dla 10 uczestników projektu: Moje
kwalifikacje i umiejętności szansą na lepsze jutro, z jednostek ŚWK OHP w Kielcach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-66268c02-18f6-4b3f-836f-06fc073bcf0a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00022438

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-10

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00233762/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Kurs prowadzący do uzyskania dodatkowych kwalifikacji kurs prawa jazdy kat.B dla 10 uczestników projektu "Moje kwalifikacje i umiejętności szansą na lepsze jutro" nr projektu FESW.10.02-IP.01-0001/23

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt realizowany w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+),

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00628915

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ŚWK.ZAZPiIT.271.23.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 36356 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa zorganizowania i przeprowadzenia kursu prawa jazdy kat. B wraz z sfinansowaniem kosztów egzaminów państwowych na prawo jazdy kat. B dla uczestników projektu: ,,Moje kwalifikacje i umiejętności szansą na lepsze jutro”, z podległych jednostek Świętokrzyskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Kielcach.

Część I: kurs prawa jazdy kat. B dla 1 uczestnika projektu z 13-3 Hufca Pracy w Kielcach prowadzony na terenie miasta Kielce,

4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy

4.5.5.) Wartość części: 3635,6 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa zorganizowania i przeprowadzenia kursu prawa jazdy kat. B wraz z sfinansowaniem kosztów egzaminów państwowych na prawo jazdy kat. B dla uczestników projektu: ,,Moje kwalifikacje i umiejętności szansą na lepsze jutro”, z podległych jednostek Świętokrzyskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Kielcach.

Część II: kurs prawa jazdy kat. B dla 3 uczestników projektu z OSiW w Jędrzejowie prowadzony na terenie miasta Jędrzejów,

4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy

4.5.5.) Wartość części: 10906,8 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa zorganizowania i przeprowadzenia kursu prawa jazdy kat. B wraz z sfinansowaniem kosztów egzaminów państwowych na prawo jazdy kat. B dla uczestników projektu: ,,Moje kwalifikacje i umiejętności szansą na lepsze jutro”, z podległych jednostek Świętokrzyskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Kielcach.


Część III: kurs prawa jazdy kat. B dla 2 uczestników projektu z OSiW w Pińczowie prowadzony na terenie miasta Pińczów,

4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy

4.5.5.) Wartość części: 7271,2 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa zorganizowania i przeprowadzenia kursu prawa jazdy kat. B wraz z sfinansowaniem kosztów egzaminów państwowych na prawo jazdy kat. B dla uczestników projektu: ,,Moje kwalifikacje i umiejętności szansą na lepsze jutro”, z podległych jednostek Świętokrzyskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Kielcach.

Część IV: kurs prawa jazdy kat. B dla 2 uczestników projektu z OSiW w Starachowicach prowadzony na terenie miasta Starachowice.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy

4.5.5.) Wartość części: 7271,20 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa zorganizowania i przeprowadzenia kursu prawa jazdy kat. B wraz z sfinansowaniem kosztów egzaminów państwowych na prawo jazdy kat. B dla uczestników projektu: ,,Moje kwalifikacje i umiejętności szansą na lepsze jutro”, z podległych jednostek Świętokrzyskiej Wojewódzkiej Komendy OHP w Kielcach.

Część V: kurs prawa jazdy kat. B dla 2 uczestników projektu z 13-5 Hufca Pracy w Końskich prowadzony na terenie miasta Końskie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80411200-0 - Usługi szkół nauki jazdy

4.5.5.) Wartość części: 7271,20 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do dnia składania ofert t.j. do dnia 11.12.2024 r. do godz. 10.30 nie złożono żadnej ofert.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do dnia składania ofert t.j. do dnia 11.12.2024 r. do godz. 10.30 nie złożono żadnej ofert.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Szkoła Nauki Jazdy "EFEKT" Janusz Kita

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6621008461

7.3.3) Ulica: Legionistów 3

7.3.4) Miejscowość: Pińczów

7.3.5) Kod pocztowy: 28-400

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-02-28

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3920 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3920 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3920 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Piotr Matysiak EL-TRANS

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9482016316

7.3.3) Ulica: Babiogórska 6

7.3.4) Miejscowość: Czernica

7.3.5) Kod pocztowy: 44-282

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3920 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-02-28

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do dnia składania ofert t.j. do dnia 11.12.2024 r. do godz. 10.30 nie złożono żadnej ofert.

2025-01-10 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi