Instalacja i budowa prefabrykowanej stacji transformatorowej wraz z budową linii kablowej SN oraz liniami kablowymi nN na potrzeby zasilania DS ARKA, wraz z usługą nadzoru i pielęgnacji drzew.
UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00437557
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00437557/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-14 14:36
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-047454eb-3d89-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8960005354
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00437557 z dnia 2022-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Instalacja i budowa prefabrykowanej stacji transformatorowej wraz z budową linii kablowej SN oraz liniami kablowymi nN na potrzeby zasilania DS ARKA, wraz z usługą nadzoru i pielęgnacji drzew.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001867
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: C.K. Norwida 25
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-375
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@upwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.upwr.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://upwr.logintrade.net/zapytania_email,101610,21cfa1a65f1e5eba24c6306d4456d176.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Instalacja i budowa prefabrykowanej stacji transformatorowej wraz z budową linii kablowej SN oraz liniami kablowymi nN na potrzeby zasilania DS ARKA, wraz z usługą nadzoru i pielęgnacji drzew.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-047454eb-3d89-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00437557
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040063/25/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Instalacja i budowa prefabrykowanej stacji transformatorowej 20/0.4 kV wraz z budowąablowej SN 20 kV oraz liniami kablowymi nM na potrzeby7 zasilania Domu Studenckiego ARKA
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00368463/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: I0CZZ000.271.45.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Charakterystyka robót: „Budowa prefabrykowanej stacji transformatorowej 20/0.4 kV wraz z budową linii kablowej SN 20kV oraz liniami kablowymi nN na potrzeby zasilania Domu Studenckiego „ARKA” przy ul. K. Olszewskiego 25 we Wrocławiu.”
Zakres prac dla planowanego zamierzenia budowlanego obejmuje roboty ziemne związane z posadowieniem kompletnej prefabrykowanej stacji transformatorowej, wykonaniem linii kablowych SN i nN, wykonaniem drogi dojazdowej do budynku stacji i zagospodarowanie terenu wokół stacji. Jako roboty poprzedzające i przygotowawcze należy wykonać prace związane z wycinką, przesadzeniem, nasadzeniem i pielęgnacją drzew oraz roboty zabezpieczające istniejącą infrastrukturę techniczną i prace demontażowe. W ramach zasilania DS. Arka należy wykonać prace związane z zasilaniem Domu Studenckiego z nowej stacji linią kablową nN oraz dostosowaniem rozdzielnicy głównej w obiekcie. Dla nowo wybudowanej stacji energetycznej należy przeprowadzić kompletne procedury odbiorowe z Zakładem Energetycznym i uruchomić obiekt oraz uzyskać pozwolenie na użytkowanie dla realizowanych robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232221-7 - Podstacje transformatorowe
31170000-8 - Transformatory
31214500-4 - Elektryczne tablice rozdzielcze
31320000-5 - Kable energetyczne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45232220-0 - Roboty budowlane w zakresie podstacji
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu złożono 2 oferty. Oferta nr 1 podlega odrzuceniu na podst. art. 226 ust 1 pkt 5 ustawy Pzp.Cena oferty nr 2, która jako jedyna podlega ocenie przekracza kwotę którą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 237390 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 403686 PLN
| 2022-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |