Remont nawierzchni boiska przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Piastowie
Szkoła Podstawowa nr1 im. Stanisława Staszica w Piastowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00437770
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00437770/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-14 15:30
- Lokalizacja
- Piastów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-89726924-493e-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5342026181
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00437770 z dnia 2022-11-14 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni boiska przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Piastowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa nr1 im. Stanisława Staszica w Piastowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012701992
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Brandta 22
1.5.2.) Miejscowość: Piastów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-820
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 723 79 96
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sp1piast@sp1piast.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sp1piastow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://piastow-sp1.dobrybip.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni boiska przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Piastowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-89726924-493e-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00437770
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-14
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00386261/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP1.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Remont nawierzchni boiska przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Piastowie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji stanowiącej załącznik do niniejszej SIWZ oraz w Projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do niniejszej SIWZ. Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z złączoną dokumentacją projektową, wytycznymi określonymi w SWZ, wiedzą techniczną i sztuką budowlaną, przepisami BHP i ppoż., przepisami i wytycznymi odnoszącymi się do zapobiegania epidemii COVID -19. Przedmiotu zamówienia nie można opisywać w sposób, który mógłby utrudniać uczciwą konkurencję w szczególności przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, jeżeli mogłoby to doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych Wykonawców lub produktów.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45236119-7 - Naprawa boisk sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 346000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 597608,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 346000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GORDO Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5342568410
7.3.3) Ulica: Al. Tysiąclecia 1
7.3.4) Miejscowość: Piastów
7.3.5) Kod pocztowy: 05-820
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-14
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34600000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 1 miesiące
| 2022-11-14 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |