Przebudowa drogi gminnej nr 410031Z do miejscowości Steklinko, gmina Gryfino
GMINA GRYFINO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00438311
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00438311/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-15 09:17
- Lokalizacja
- Gryfino, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-55722c04-43c4-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 8581726078
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00438311 z dnia 2022-11-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 410031Z do miejscowości Steklinko, gmina Gryfino
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRYFINO
1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684551
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 1 Maja 16
1.5.2.) Miejscowość: Gryfino
1.5.3.) Kod pocztowy: 74-100
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 91 416 20 11
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@gryfino.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gryfino.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/gminagryfino1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 410031Z do miejscowości Steklinko, gmina Gryfino2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-55722c04-43c4-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00438311
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00378626/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.60.2022.AB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa i przebudowa drogi gminnej nr 410031Z łącząca drogę wojewódzką nr 121 z miejscowością Steklinko. Zadanie objęte jest Decyzją nr 1/2012
o zezwoleniu na realizacje inwestycji drogowej z dnia 12 grudnia 2012 r.
Teren inwestycji położony jest w południowej części gminy Gryfino, droga gminna łączy się z drogą wojewódzką nr 121 pomiędzy miejscowością Pniewo a miejscowością Steklno, na obszarze leśnym bez zabudowy mieszkaniowej oraz stanowi jedyny funkcjonalny dojazd do miejscowości Steklinko. Teren prac zlokalizowany jest poza obszarami objętymi ochroną konserwatorską.
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące budowę korpusu drogi na łącznej długości ok. 1,4 km, poprzez wykonanie drogi jednojezdniowej o szerokości jezdni z betonu asfaltowego 5,5 m oraz betonowej 4,5 m, przyjmując klasę L 1/2, prędkość projektowaną Vp=40km/h, poza terenem zabudowanym, kategoria ruchu KR2.
Teren objęty opracowaniem obejmuje działki nr: 182/17, 212/4, 213/2, 214/2 obręb Pniewo; 244/1 obręb Steklno; 2/3, 1 obręb Steklinko, gmina Gryfino, powiat gryfiński, województwo zachodniopomorskie.
2. Zadanie finansowane jest z wykorzystaniem środków funduszu leśnego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie podlega unieważnieniu na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy PZP, z uwagi na to, iż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Do dnia 21 października 2022 r. do godz. 9:00, tj. do upływu terminu składania ofert, wpłynęły trzy oferty. Bezpośrednio przed otwarciem ofert Zamawiający udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj.: 2 100 000,00 zł brutto.
W związku z tym, iż oferta z najniższą ceną złożona w przedmiotowym postępowaniu przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia oraz z uwagi na fakt, iż Zamawiający obecnie nie ma możliwości finansowych na zwiększenie kwoty do ceny złożonej oferty, zmuszony jest unieważnić przedmiotowe postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2022-11-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |