Budowa chodnika przy drodze gminnej nr 490399S („Zapłocie”) w Międzyrzeczu Górnym – etap I

Gmina Jasienica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00438420
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00438420/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-15 09:44
Lokalizacja
Jasienica, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5c0bcdee-5690-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
9372634680
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneWymiana nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00438420 z dnia 2022-11-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika przy drodze gminnej nr 490399S („Zapłocie”) w Międzyrzeczu Górnym – etap I

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jasienica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182255

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jasienica 159

1.5.2.) Miejscowość: Jasienica

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-385

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: 334726200

1.5.8.) Numer faksu: 334726262

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@jasienica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.jasienica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://jasienica.logintrade.net/zapytania_email,105541,37e883d3f0343897e37e4601607199e7.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodnika przy drodze gminnej nr 490399S („Zapłocie”) w Międzyrzeczu Górnym – etap I

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5c0bcdee-5690-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00438420

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040103/26/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.33 Budowa chodnika przy drodze gminnej nr 490399S ("Zapłocie") w Międzyrzeczu Górnym - etap I

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00415048/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.58.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 151759,32 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje:
· roboty rozbiórkowe nawierzchni ul. Zapłocie,
· przebudowę nawierzchni części ulicy Szkolnej w zakresie włączenia ciągu pieszego,
· budowę chodnika dla pieszych wraz ze zjazdami,
· wyrównanie krawędzi jezdni,
· humusowanie i obsianie pasa zieleni wzdłuż chodnika,
· uporządkowanie terenu wokół inwestycji.
Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia zawierają poniższe załączniki do SWZ:
- kosztorys ofertowy - załącznik nr 1a do SWZ, który należy złożyć wraz z ofertą stanowiącą załącznik nr 1 do SWZ,
- przedmiar robót - załącznik nr 5 do SWZ,
- projektowane postanowienia umowy - załącznik nr 3 do niniejszej SWZ,
- STWIORB, dokumentacja projektowa – załącznik nr 6 do SWZ.
Wymagany okres gwarancji i rękojmi na wykonane roboty wynosi 60 miesięcy od dnia odebrania przez Zamawiającego robót budowlanych i podpisania (bez uwag) protokołu odbioru końcowego robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233251-3 - Wymiana nawierzchni

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie składania ofert, tj. do dnia 14.11.2022 r. do godziny 10:00 nie została złożona żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2022-11-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane