Prace naprawcze w zespole linii Kolei Wąskotorowej Rogów-Rawa-Biała

POWIAT RAWSKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00438797
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00438797/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-15 11:05
Lokalizacja
Rawa Mazowiecka, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bc29686b-4bb4-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
8351606519
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00438797 z dnia 2022-11-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Prace naprawcze w zespole linii Kolei Wąskotorowej Rogów-Rawa-Biała

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT RAWSKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750147774

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 1

1.5.2.) Miejscowość: Rawa Mazowiecka

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-200

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 468144631

1.5.8.) Numer faksu: 468144647

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiatrawski.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatrawski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bc29686b-4bb4-11ed-9171-f6b7c7d59353

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace naprawcze w zespole linii Kolei Wąskotorowej Rogów-Rawa-Biała

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bc29686b-4bb4-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00438797

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00091990/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Prace naprawcze w zespole linii Kolei Wąskotorowej Rogów-Rawa-Biała

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00393829/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.III.7111.2.2022.KK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są „Prace naprawcze w zespole linii Kolei Wąskotorowej Rogów-Rawa-Biała” w zakresie remontu budynku Dworca Kolejowego Kolei Wąskotorowej w Rawie Mazowieckiej polegającego na kompleksowej wymianie istniejącego pokrycia dachowego z blachy dachówkowej na nową z uwzględnieniem wykonania wszystkich niezbędnych prac towarzyszących przy wymianie pokrycia i będący I etapem remontu -robót budowlanych
2. Szczegółowy zakres zamówienia został opisany w programie robót budowlanych dla dworca kolejowego w Rawie Mazowieckiej stanowiącego załącznik do niniejszej specyfikacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na zadanie pn. „Prace naprawcze w zespole linii Kolei Wąskotorowej Rogów-Rawa-Biała” w wymaganym terminie, tj. do dnia 03.11.2022r. godz. 10:00, nie wpłynęła żadna oferta.
2022-11-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane