WYKONANIE PRZEBUDOWY I ROZBUDOWY SYSTEMU TELEWIZJI PRZEMYSŁOWEJ (CCTV) W BUDYNKU SĄDU REJONOWEGO W WYSZKOWIE
Sąd Okręgowy w Ostrołęce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00438836
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00438836/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-15 11:13
- Lokalizacja
- Ostrołęka, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-db08f658-58f6-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7582033218
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia do nadzoru wideoRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00438836 z dnia 2022-11-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE PRZEBUDOWY I ROZBUDOWY SYSTEMU TELEWIZJI PRZEMYSŁOWEJ (CCTV) W BUDYNKU SĄDU REJONOWEGO W WYSZKOWIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Okręgowy w Ostrołęce
1.3.) Oddział zamawiającego: Sąd Okręgowy w Ostrołęce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000570648
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Gomulickiego 5
1.5.2.) Miejscowość: Ostrołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 07-410
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.dyrektora@ostroleka.so.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostroleka.so.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-db08f658-58f6-11ed-8832-4e4740e186ac1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYKONANIE PRZEBUDOWY I ROZBUDOWY SYSTEMU TELEWIZJI PRZEMYSŁOWEJ (CCTV) W BUDYNKU SĄDU REJONOWEGO W WYSZKOWIE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-db08f658-58f6-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00438836
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00092619/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa i rozbudowa systemu telewizji przemysłowej (CCTV) w Sądzie Rejonowym w Wyszkowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00417092/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/6/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 154471,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie Przebudowy i Rozbudowy Systemu Telewizji Przemysłowej (CCTV) w budynku Sądu Rejonowego w Wyszkowie, adres: ul. Kościuszki 50, 07–200 Wyszków.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Dokumentacja będąca Załącznikiem Nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 14 listopada 2022 r. w przedmiotowym postępowaniu zostały złożone 2 (dwie) oferty przez Wykonawców:1. „DARTECH” Dariusz Michał Dymerski, ul. Konopnickiej 8/47, 07-410 Ostrołęka, NIP: 7581291792, Regon: 550735342:
Cena oferty brutto (C): 189 989,00 zł brutto;
Wykonawca wraz z ofertą nie złożył oświadczenia składanego na podstawie art. 125 ust. 1 o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, według wzoru stanowiącego Załącznik Nr 8 do SWZ.
Zamawiający na podstawie art. 226 ust. 2) ppkt. c) odrzuca ofertę, jako niezgodną z zapisami SWZ.
2. ADW Projekt Sp. z o.o., ul. Mjr Jana Piwnika-Ponurego 1/49, 26-600 Radom, KRS: 0000636223, NIP: 7962973695, Regon: 365372351
Cena oferty brutto (C): 366 405,04 zł brutto;
Zamawiający – stosownie do art. 222 ust. 4 ustawy Pzp – bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj.:
Cena: 190 000,00 zł brutto;
Złożona oferta znacznie przewyższa kwotę, jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć obecnie na sfinansowanie niniejszego zamówienia, a Zamawiający nie posiada obecnie środków, które mógłby dodatkowo przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia.
Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 366405,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 366405,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-11-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |