ROPS.DO.3321.14.1.2022 -Sukcesywne usługi przeprowadzenia diagnoz w ramach Podstawowego Zespołu Diagnostycznego w Regionalnym Centrum Pieczy Zastępczej

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00439036
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-11-15 11:48
Lokalizacja
Katowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9542331531
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejSpecjalistyczne usługi medyczne

Wykonawcy

3 przyznane

Centrum Navigare Agnieszka Pasztak-OpiłkaDąbrowa Górnicza, PL
24 000 PLN
ANETA BOGUNIA-CIURKOTTychy, PL
7000 PLN
Centrum Navigare Agnieszka Pasztak-OpiłkaDąbrowa Górnicza, PL
24 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.