Wynajem długoterminowy (36 miesięcy) samochodów osobowych wraz z usługami towarzyszącymi
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT ELEKTROTECHNIKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00439123
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-15 12:02
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5250007684
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Samochody osoboweZarządzanie flotą pojazdów; usługi konserwacyjne i naprawczeUsługi ubezpieczeń pojazdów mechanicznych
Wykonawcy
2 przyznane
EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL
120 289,08 PLNEXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL
120 289,08 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.