Wykonanie otworu studziennego nr 2 na terenie komunalnego ujęcia wód podziemnych na działce nr ewid. 440/1 w obrębie 19 Ujazd, gm. Ujazd

GMINA UJAZD

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00439154
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00439154/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-15 12:07
Lokalizacja
Ujazd, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7290f28f-4de3-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
7732222057
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wiercenie studni wodnychRoboty wiertnicze i górniczeRoboty budowlane w zakresie studniBudowa obiektów inżynierii wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

HYDROWIERT KIRSCHKE & SKOWRON SPÓŁKA JAWNABełchatów, PL · lot 0
280 440 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00439154 z dnia 2022-11-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie otworu studziennego nr 2 na terenie komunalnego ujęcia wód podziemnych na działce nr ewid. 440/1 w obrębie 19 Ujazd, gm. Ujazd

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA UJAZD

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648014

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Kościuszki 6

1.5.2.) Miejscowość: Ujazd

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-225

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@ujazd.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bipug.ujazd.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.bipug.ujazd.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie otworu studziennego nr 2 na terenie komunalnego ujęcia wód podziemnych na działce nr ewid. 440/1 w obrębie 19 Ujazd, gm. Ujazd

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7290f28f-4de3-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00439154

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028179/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie otworu studziennego nr 2 na działce nr 440/1 obręb Ujazd

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00395637/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIR.271.1.24.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 208625,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: „Wykonanie otworu studziennego nr 2 na terenie komunalnego ujęcia wód podziemnych na działce nr ewid. 440/1 w obrębie 19 Ujazd, gm. Ujazd”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
1) Wyznaczenie otworu studziennego nr 2 w terenie przez uprawnionego geodetę;
2) Organizację terenu wiertni i montaż urządzenia wiertniczego;
3) Wykonanie wiercenia zgodnie z Dodatkiem nr 1 do projektu robót geologicznych;
4) Wykonanie badania hydrogeologicznego: pompowania oczyszczającego i pompowania pomiarowego;
5) Demontaż urządzenia wiertniczego, likwidację terenu wiertni;
6) Pobranie próbki wody do analizy fizykochemicznej oraz przedstawienie wyników badań;
7) Zapewnienie dozoru geologicznego;
8) Opracowanie dokumentacji hydrogeologicznej;
9) Uzyskania w imieniu Zamawiającego decyzji zatwierdzającej sporządzoną w wyniku realizacji zadania dokumentację hydrogeologiczną
10) Przywrócenie terenu do stanu pierwotnego;
11) Wykonanie po zakończeniu prac wiertniczych geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej zawierającej lokalizację wykonanego otworu, określenie współrzędnych geograficznych oraz topograficznych otworów, zgodnie z wymaganiami określonymi w ustawie z dnia 9 czerwca 2011 r. Prawo geologiczne i górnicze (t.j.: Dz. U. z 2022 r. poz. 1072 ze zm.)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262220-9 - Wiercenie studni wodnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45255500-4 - Roboty wiertnicze i górnicze

45255110-3 - Roboty budowlane w zakresie studni

45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 280440,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 371706,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 280440,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HYDROWIERT KIRSCHKE & SKOWRON SPÓŁKA JAWNA

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7690500740

7.3.3) Ulica: Lecha i Marii Kaczyńskich 15/3.1

7.3.4) Miejscowość: Bełchatów

7.3.5) Kod pocztowy: 97-400

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 280440,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2022-11-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane