Wykonanie robót budowlano - konserwatorskich w Muzeum Miasta Poznania - Ratuszu, Oddziale Muzeum Narodowego w Poznaniu

Muzeum Narodowe w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00439789
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00439789/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-15 14:03
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3378021a-3262-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7770006321
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneTynkowanieRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeUsługi ochrony obiektów i budynków historycznych

Wykonawcy

1 przyznane

JAN GRZYBOWSKIDaszewice, PL · lot 0
73 800 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00439789 z dnia 2022-11-15

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlano - konserwatorskich w Muzeum Miasta Poznania - Ratuszu, Oddziale Muzeum Narodowego w Poznaniu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Narodowe w Poznaniu

1.3.) Oddział zamawiającego: MNP

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000275978

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Marcinkowskiego 9

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-745

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mnp.art.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mnp.art.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.mnp.art.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie robót budowlano - konserwatorskich w Muzeum Miasta Poznania - Ratuszu, Oddziale Muzeum Narodowego w Poznaniu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3378021a-3262-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00439789

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-15

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00070569/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Wykonanie robót budowlano – konserwatorskich w pomieszczeniach parteru Muzeum Poznania – Ratusza, Oddziału Muzeum Narodowego w Poznaniu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00342387/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZ.281.2.24.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych w branżach: architektonicznej (w szczególności: odtworzenie przejścia w ścianie, mycie ścian i ich odgrzybianie, odbicie tynków, czyszczenie murów, sklepień i posadzek, tynkowanie, malowanie), instalacyjnej elektrycznej (w szczególności: położenie okablowania, montaż przekaźników, wyłączników, osadzanie puszek, łączników, przycisków, gniazd wtykowych, instalacja opraw oświetleniowych), instalacyjnej niskoprądowej (w szczególności: położenie przewodów kablowych w rurach) oraz wykonanie prac konserwatorskich (w szczególności: wykonanie badań stratygraficznych nawarstwień, wykonanie pełnej renowacji ścian, sklepień i posadzek w oparciu o wyniki architektonicznych badań sondażowych, wykonanie pełnej renowacji detali kamiennych, elementów ślusarskich i zachowanej stolarki okiennej i drzwiowej, wykonanie dokumentacji fotograficznej i opisowej).
2. Ww. zakres robót został szczegółowo opisany w dołączonej do SWZ: Dokumentacji Technicznej, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz pomocniczo w Przedmiarach Robót
3. UWAGA! Zamówienie nie obejmuje wykonania instalacji niskoprądowych w zakresie systemów CCTV i SSWiN – KD.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45410000-4 - Tynkowanie

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

92522000-6 - Usługi ochrony obiektów i budynków historycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 738000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 577485,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 738000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JG-BUD Jan Grzybowski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7772953235

7.3.4) Miejscowość: Daszewice

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-11-14

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 73800000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-12-14
2022-11-15 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane