Instalacja systemu monitoringu plaży i kąpieliska, oraz włączenie go do Systemu Monitoringu Miejskiego na Obiekcie Rekreacyjnym „Stawy Jana” przy ul. Rzgowskiej 247 w Łodzi
Urząd Miasta Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00440074
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00440074/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-15 14:46
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-82dbdb80-2e88-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00440074 z dnia 2022-11-15 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Instalacja systemu monitoringu plaży i kąpieliska, oraz włączenie go do Systemu Monitoringu Miejskiego na Obiekcie Rekreacyjnym „Stawy Jana” przy ul. Rzgowskiej 247 w Łodzi
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/uml1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Instalacja systemu monitoringu plaży i kąpieliska, oraz włączenie go do Systemu Monitoringu Miejskiego na Obiekcie Rekreacyjnym „Stawy Jana” przy ul. Rzgowskiej 247 w Łodzi2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82dbdb80-2e88-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00440074
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-15
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00005214/36/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.49 Wykonanie monitoringu plaży na Obiekcie Rekreacyjnym Stawy Jana
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00342125/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DSR-ZP-VIII.271.70.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, dostawa oraz wykonanie systemu monitoringu plaży i kąpieliska polegające na budowie nowych punktów kamerowych, uruchomienie i włączenie ich w istniejący System Monitoringu Miejskiego na Obiekcie Rekreacyjnym „Stawy Jana” przy ul. Rzgowskiej 247 w Łodzi w formule zaprojektuj i wybuduj w ramach zadania „Nowoczesna plaża na Stawach Jana
4.5.3.) Główny kod CPV: 32323500-8 - Urządzenia do nadzoru wideo
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
32234000-2 - Kamery telewizyjne o obwodzie zamkniętym
32235000-9 - Systemy nadzoru o obwodzie zamkniętym
32562000-0 - Kable światłowodowe
32400000-7 - Sieci
32422000-7 - Elementy składowe sieci
32424000-1 - Infrastruktura sieciowa
35125300-2 - Kamery bezpieczeństwa
51310000-8 - Usługi instalowania urządzeń telewizyjnych, radiowych, dźwiękowych i wideo
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238155 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 238155 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238155 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPRINT S.A. w Olsztynie Oddział w Warszawie
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7390204115
7.3.3) Ulica: Inflancka 4
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 00-189
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Na etapie składania ofert lista ostatecznych podwykonawców nie jest znana. 1)Opracowanie Projektu Systemu Monitoringu, wykonanie dokumentacji,
2)Wykonanie uzgodnień i uzyskanie pozwoleń niezbędnych do instalacji elementów systemu monitoringu,
3)Instalacja okablowania, materiałów i urządzeń w punktach kamerowych, oraz w serwerowni,
4)Wykonanie kanalizacji kablowej, instalacja okablowania zasilającego i sygnałowego,
5)Instalacja i konfiguracja oprogramowania do rejestracji i zarządzania wideo, do obsługi interkomów,
6)Instalacja i konfiguracja kamer, interkomów, przełączników, serwerów i macierzy.
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238155 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-16| 2022-11-15 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |