wykonanie dokumentacji projektowo - kosztorysowych wraz z nadzorem autorskim
KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00440210
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-15 15:29
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
4 przyznane
PAWEŁ NOWACKIPoznań, PL
4102,05 PLNPrzedsiębiorstwo Usługowe EPIR Ireneusz GrobelnyLeszno, PL
4681,38 PLNPrzedsiębiorstwo Usługowe EPIR Ireneusz GrobelnyLeszno, PL
4681,38 PLNŁUKASZ MACIEJEWSKIChodzież, PL
9194,25 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.