Dostawa kruszywa drogowego do naprawy dróg leśnych Nadleśnictwa Dojlidy, wraz z rozładunkiem, plantowaniem i zagęszczaniem
Nadleśnictwo Dojlidy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00440500
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00440500/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-11-16 08:27
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9b7ca8c4-430c-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 5420303336
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
KruszywoŻwir, piasek, kamień kruszony i kruszywaRoboty w zakresie naprawy dróg
Wykonawcy
1 przyznane
JAROSŁAW JACKIEWICZSokółka, PL · lot 0
405 811,8 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00440500 z dnia 2022-11-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa kruszywa drogowego do naprawy dróg leśnych Nadleśnictwa Dojlidy, wraz z rozładunkiem, plantowaniem i zagęszczaniem
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Dojlidy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 05002633100000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 75
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-111
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 85 743 68 75
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dojlidy@bialystok.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/nadlesnictwo-dojlidy/zamowienia-publiczne2
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_dojlidy1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa kruszywa drogowego do naprawy dróg leśnych Nadleśnictwa Dojlidy, wraz z rozładunkiem, plantowaniem i zagęszczaniem2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9b7ca8c4-430c-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00440500
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00374631/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.5.13.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 395460 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa mieszanki kruszywa naturalnego o uziarnieniu 0-31,5 mm (2808 ton) i 0-63 mm (3042 ton) z przeznaczeniem do bieżących napraw dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Dojlidy wraz z rozładunkiem, plantowaniem i zagęszczaniem
4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 405811,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 405811,80 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 405811,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANS-KOP Usługi Transportowe i Drogowe Jarosław Jackiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5450001870
7.3.3) Ulica: Przemysłowa 3
7.3.4) Miejscowość: Sokółka
7.3.5) Kod pocztowy: 16-100
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 405811,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-31| 2022-11-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |