Usługi w zakresie obsługi nieruchomości zagospodarowanych wchodzących w skład ZWRSP zlokalizowanych na terenie działania KOWR OT we Wrocławiu
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00440680
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-16 09:12
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie obsługi nieruchomości własnych
Wykonawcy
2 przyznane
Rafał ProskiWrocław, PL
81 600 PLNADRIANA RÓG-WOLNYWrocław, PL
81 600 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.