Przebudowa drogi powiatowej nr 1916E na odcinku Bogdanów - Woźniki
ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00441163
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00441163/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-16 10:57
- Lokalizacja
- Piotrków Trybunalski, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de55a4b2-4a10-11ed-9171-f6b7c7d59353
- Identyfikator
- 7712338012
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00441163 z dnia 2022-11-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1916E na odcinku Bogdanów - Woźniki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590654581
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. 3 Maja 33
1.5.2.) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-300
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.cejnuk@zdp.powiat-piotrkowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdppiotrkowtrybunalski.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdppiotrkowtrybunalski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1916E na odcinku Bogdanów - Woźniki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de55a4b2-4a10-11ed-9171-f6b7c7d59353
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00441163
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030860/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Przebudowa drogi powiatowej nr 1916E na odcinku Bogdanów - Woźniki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00388647/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DP-II.2200.36.2022.MC
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn.:
„Przebudowa drogi powiatowej nr 1916E na odcinku Bogdanów - Woźniki”.
na odcinku: 2 000,00 m.
Inwestycja realizowana będzie w woj. łódzkim, pow. Piotrkowski, gm. Wola Krzysztoporska, obręb Bogdanów, Mąkolice.
1. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje:
a) dostosowanie parametrów przedmiotowej drogi do klasy technicznej "Z", w tym korektę
geometrii i parametrów łuków poziomych i pionowych;
b) poprawę geometrii skrzyżowań z drogami gminnymi;
c) rozbiórkę części istniejących warstw konstrukcji nawierzchni i wykonanie nowych
dostosowaniem do klasy technicznej - Z, kategoria ruchu - KR3;
d) przebudowę istniejących chodników, poboczy;
e) przebudowę, korektę zjazdów indywidualnych i zjazdów publicznych;
f) poprawę systemu odwodnienia;
g) frezowanie istniejącej nawierzchni na drogach gminnych i powiatowej (włączenie w istniejące jezdnie asfaltowe);
h) regulację wysokościową istniejących zaworów wodociągowych, studni teletechnicznych i zasuw wodociągowych
i) budowę kanału technologicznego;
j) zabezpieczenie kolidujących z przedmiotową inwestycją następujących sieci uzbrojenia: - sieci energetyczna kablowa; - sieci wodociągowej,
k) wycinka drzew i krzewów;
l) wykonanie nasadzeń zastępczych;
m) wykonanie oznakowania poziomego i pionowego;
n) zagospodarowanie terenów zielonych (niwelacja i obsianie terenu pasa drogowego).
W ramach wycinki drzew kolidujących z inwestycją należy dokonać nasadzeń zastępczych drzew z gatunku lipa drobnolistna o obwodzie pni (mierzonych na wysokości 100 cm) powyżej 14 cm w ilości 75 sztuk.
Przed dokonania wycinki, na drzewach nieprzeznaczonych do wycinki należy zawiesić 20 budek lęgowych dla ptaków. Koszt zakupu budek lęgowych i ich zawieszenie leży po stronie Wykonawcy.
W km. 0+855,73 projektowana droga przebiega pod wiaduktem kolejowym PKP. Roboty drogowe w rejonie wiaduktu Wykonawca winien wykonać w uzgodnieniu z PKP na podstawie warunków technicznych znak IZDK-505-6/2020 z dnia 18.02.2020r. Projekt przebudowy drogi pod wiaduktem kolejowym stanowi osobne opracowanie załączone do postępowania przetargowego. Koszty uzgodnień oraz opłat za wejście w teren PKP leżą po stronie Wykonawcy i winien je uwzględnić w ofercie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt budowlany, STWiORB oraz przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowania zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11157562,85 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 14297421,38 PLN
| 2022-11-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |