Budowa instalacji fotowoltaicznej wraz ze stacją ładowania samochodów elektrycznych budynku biurowego Nadleśnictwa Elbląg
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Elbląg
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00441209
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00441209/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-16 11:05
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-221472cb-55cf-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 5780005658
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00441209 z dnia 2022-11-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa instalacji fotowoltaicznej wraz ze stacją ładowania samochodów elektrycznych budynku biurowego Nadleśnictwa Elbląg
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Elbląg
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 170052025
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marymoncka 5
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: elblag@gdansk.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_elblag
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_elblag1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa instalacji fotowoltaicznej wraz ze stacją ładowania samochodów elektrycznych budynku biurowego Nadleśnictwa Elbląg2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-221472cb-55cf-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00441209
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00188934/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup i montaż paneli fotowoltaicznych przy Nadleśnictwie Elbląg
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00412670/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.2.19.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 335868,54 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia jest budowa instalacji fotowoltaicznej – naziemnej wraz z miejscem ładowania samochodów elektrycznych dla budynku biurowego siedziby Nadleśnictwa Elbląg, znajdującego się w Elblągu przy ul. Marymonckiej 5, na działce nr 348/8. W/w przedmiot zamówienia dot. wykonania:
- budowy naziemnej instalacji fotowoltaicznej o mocy 30.26 kW,
- wew. linii zasilającej ww instalację oraz linii zasilającej stację ładowania samochodów elektrycznych,
- utwardzenia miejsc postoju i ładowania samochodów elektrycznych,
- utwardzenia dojazdu do miejsc postoju,
- ogrodzenia technicznego instalacji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do dnia 16.11.2022r., do daty i godziny oznaczonej jakotermin składania ofert nie złożono żadnej oferty w przedmiotowym postępowaniu.
| 2022-11-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |