Wymiana części niesprawnych punktów poboru gazów medycznych oraz uzupełnienie brakujących punktów na Oddziałach Szpitalnych wraz z wymianą łączników butlowych O2 - w związku z COVID-19 - powtórka

Szpital Wojewódzki w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00441545
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00441545/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2022-11-16 12:14
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-19ef0d4b-42f9-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
7811618944
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji zaworówGazy medyczneRoboty instalacyjne gazowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00441545 z dnia 2022-11-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wymiana części niesprawnych punktów poboru gazów medycznych oraz uzupełnienie brakujących punktów na Oddziałach Szpitalnych wraz z wymianą łączników butlowych O2 - w związku z COVID-19 - powtórka

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000292209

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Juraszów 7/19

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-479

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: watral@lutycka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lutycka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.lutycka.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana części niesprawnych punktów poboru gazów medycznych oraz uzupełnienie brakujących punktów na Oddziałach Szpitalnych wraz z wymianą łączników butlowych O2 - w związku z COVID-19 - powtórka

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-19ef0d4b-42f9-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00441545

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00053944/23/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.31 Wymiana części niesprawnych punktów poboru gazów medycznych oraz uzupełnienie brakujących punktów na Oddziałach Szpitalnych wraz z wymianą łączników butlowych O2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00373985/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZW/DZP/78/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dotyczy ,,Wymiany części niesprawnych punktów gazów medycznych
oraz uzupełnienie brakujących punktów w Oddziałach Szpitalnych wraz z wymianą łączników butlowych O2-w związku z COVID-19"

4.5.3.) Główny kod CPV: 50512000-7 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji zaworów

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

24111500-0 - Gazy medyczne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty do terminu składania ofert

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0

2022-11-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi