ŚWIADCZENIE USŁUG TRANSPORTU MEDYCZNEGO DLA SP ZOZ W ŁĘCZNEJ
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00023093
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00023093/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-10 13:08
- Lokalizacja
- Łęczna, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e90f971a-66c7-4311-8ff6-92ce7dd1a492
- Identyfikator
- 7132393684
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00023093 z dnia 2025-01-10 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
ŚWIADCZENIE USŁUG TRANSPORTU MEDYCZNEGO DLA SP ZOZ W ŁĘCZNEJ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431218969
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Krasnystawska 52
1.5.2.) Miejscowość: Łęczna
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-010
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szpital.leczna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.szpital.leczna.pl/bip/zamowienia-publiczne
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/tenders/ocds-148610-e90f971a-66c7-4311-8ff6-92ce7dd1a4921.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
ŚWIADCZENIE USŁUG TRANSPORTU MEDYCZNEGO DLA SP ZOZ W ŁĘCZNEJ2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e90f971a-66c7-4311-8ff6-92ce7dd1a492
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00023093
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-10
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00001872/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenie usług transportu medycznego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00017557
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPZOZ - DZ / 1 / 2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportu sanitarnego na rzecz SP ZOZ w Łęcznej w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób. Przedmiot zamówienia został opisany i wyszczególniony w załączniku nr 2 stanowiącym szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne:W trakcie rejestracji postępowania nie została zaznaczona pozycja określająca, że postępowanie jest prowadzone na platformie e-zamówienia. Po publikacji ogłoszenia nr: 2025/BZP 00017557 powiązane z nim postępowanie zostało automatycznie wszczęte na platformie ale nie można było dodać do niego niezbędnych dokumentów tj.: SWZ wraz z załącznikami, ponieważ platforma e-zamówienia nie wyświetlała kafelka/przycisku „Dodaj dokumenty postępowania”, a przy próbach edytowania go pojawiał się systemowy komunikat błędu. Fakt ten uniemożliwiał potencjalnym Wykonawcom zapoznanie się z warunkami przetargu określonymi przez Zamawiającego oraz złożenie ofert.
Uzasadnienie prawne ;
Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie z art. 255 pkt 6 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.; zwana dalej: PZP).
Art. 255 pkt 6 Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2025-01-10 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |