Budowa odcinka magistralnego usytuowanego w miejscowościach Suchowola, Pliskowola, Niekrasów, Gmina Osiek Powiat Staszów’
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe "PROPOL" sp. z o.o. w Osieku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00442145
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00442145/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-16 13:58
- Lokalizacja
- Osiek, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9d4566bc-448a-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8661408311
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00442145 z dnia 2022-11-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa odcinka magistralnego usytuowanego w miejscowościach Suchowola, Pliskowola, Niekrasów, Gmina Osiek Powiat Staszów’
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe "PROPOL" sp. z o.o. w Osieku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830339173
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Połaniecka 25
1.5.2.) Miejscowość: Osiek
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-221
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: 15 867 13 67
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@propol-osiek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://propol-osiek.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9d4566bc-448a-11ed-8832-4e4740e186ac1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - gospodarka wodna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
gospodarka wodna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa odcinka magistralnego usytuowanego w miejscowościach Suchowola, Pliskowola, Niekrasów, Gmina Osiek Powiat Staszów’2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9d4566bc-448a-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00442145
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00378501/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1727/P/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia prowadzonego pn. ,,Budowa odcinka magistralnego usytuowanego w miejscowościach Suchowola, Pliskowola, Niekrasów, Gmina Osiek Powiat Staszów” jest wykonanie robót budowlanych w oparciu o dokumentację techniczną w postaci Projektu budowlanego (zwanego dalej PB ), Specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych (zwane dalej STWIORB) oraz dokumentację pomocniczą.
2. Zamówienie publiczne w zakresie zamówienia dla Zadania nr 1 jest dofinansowane w formie pożyczki ze środków Narodowego Funduszu Gospodarki Wodnej i Ochrony Środowiska w ramach programu priorytetowego nr 5.4 „Międzydziedzinowe. Adaptacja do zmian klimatu oraz ograniczenie skutków zagrożeń środowiska” .
3. Termin realizacji przedmiotu zamówienia : 24 miesiące od daty podpisania umowy ale nie później niż do 31.12.2024
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
50514100-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji zbiorników
45247270-3 - Budowa zbiorników
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. prawo zamówień publicznych, unieważnił postępowanie z uwagi na fakt, że złożone oferty w tym oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie jest w stanie zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2022-11-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |