Opracowanie i redakcja cyfrowych transkrypcji i edycji krytycznych w formacie MusicXML i Humdrum źródeł muzyki polskiej – 14 części
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00442209
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-16 14:10
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5252214269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi eksperymentalno-rozwojoweUsługi wprowadzania danychUsługi przygotowywania danychUsługi analizy danychInne usługi
Wykonawcy
11 przyznanych
Anastazja MarusiakPruszków, PL
11 960 PLNBerenika Jozajtis-KubiakWarszawa, PL
11 200 PLNAndrzej GręziakWarszawa, PL
15 540 PLNFilip VorosMieroszów, PL
15 540 PLNKatarzyna SerwaTomaszów Mazowiecki, PL
17 764 PLNAndrzej BorzymWarszawa, PL
17 764 PLNAQmuz Andrzej KubiczekOpole, PL
11 232 PLNMarta LawrenceWarszawa, PL
17 760 PLNNatalia WrzosWrocław, PL
17 760 PLNJan BarakatWrocław, PL
17 760 PLNEmilia ZiętekWarszawa, PL
21 525 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.