Kompleksowa poprawa stanu gminnej infrastruktury drogowej na terenie miasta i gminy Sulejów – etap II
Gmina Sulejów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00442246
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00442246/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-16 14:13
- Lokalizacja
- Sulejów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83d0559c-4ac3-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 7711768348
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00442246 z dnia 2022-11-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa poprawa stanu gminnej infrastruktury drogowej na terenie miasta i gminy Sulejów – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sulejów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648327
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Konecka 42
1.5.2.) Miejscowość: Sulejów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-330
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 446102530
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@sulejow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.biuletyn.sulejow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/6753121.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa poprawa stanu gminnej infrastruktury drogowej na terenie miasta i gminy Sulejów – etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83d0559c-4ac3-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00442246
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026193/19/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Kompleksowa poprawa stanu gminnej infrastruktury drogowej na terenie miasta i gminy Sulejów – etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00390137/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IZ.ZP.271.24.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5263381,45 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa poprawa stanu gminnej infrastruktury drogowej na terenie miasta i gminy Sulejów. Niniejsza inwestycja jest przewidziana do dofinansowania z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, zwanego dalej „Programem”, zgodnie ze wstępną promesą Nr Edycja2/2021/6622/PolskiLad dotyczącą realizacji przez Gminę Sulejów Inwestycji: „Kompleksowa poprawa stanu gminnej infrastruktury drogowej na terenie miasta i gminy Sulejów – etap II”.
Przedmiot zamówienia obejmuje następujące zadania:
Zadanie 1 Remont ulicy Rolniczej w miejscowości Uszczyn - wzmocnienie istniejącej nawierzchni asfalto-betonowej warstwą z mieszanek mineralno-bitumicznych – odcinek ok. 1.550,00 mb.
Zadanie 2 Wzmocnienie istniejącej nawierzchni z tłucznia kamiennego warstwą z mieszanek mineralno-bitumicznych w miejscowości Poniatów ul. Akacjowa – odcinek ok. 500,00 mb.
Zadanie 3 Wzmocnienie istniejącej nawierzchni z masy asfalto-betonowej, warstwą z mieszanek mineralno-bitumicznych wraz z częściową wymianą krawężnika w miejscowości Poniatów, ul. Przedszkolna – odcinek ok. 160,00 mb.
Zadanie 4 Remont drogi - wzmocnienie istniejącej nawierzchni z mieszanek mineralno - bitumicznych na podbudowie z kruszywa, warstwą z mieszanek mineralno-bitumicznych w miejscowości Zalesice ul. Południowa – odcinek ok. 1.100,00 mb wraz z wykonaniem chodnika na odcinku ok. 880,00 mb.
Zadanie 5 Wzmocnienie istniejącej nawierzchni z tłucznia kamiennego warstwą z mieszanek mineralno-bitumicznych w miejscowości Witów Kolonia ul. Magnolii – odcinek ok. 850,00 mb
Zadanie 6 Wzmocnienie istniejącej nawierzchni z tłucznia kamiennego warstwą z mieszanek mineralno-bitumicznych w miejscowości Włodzimierzów ul. Brzozowa – odcinek ok. 235,00 mb.
Zadanie 7 Wzmocnienie istniejącej nawierzchni z tłucznia kamiennego warstwą z mieszanek mineralno-bitumicznych w miejscowości Włodzimierzów ul. Kubusia Puchatka – odcinek ok. 400,00 mb.
Zadanie 8 Wzmocnienie istniejącej nawierzchni z tłucznia kamiennego warstwą z mieszanek mineralno-bitumicznych w miejscowości Włodzimierzów ul Modrzewiowa – odcinek ok. 340,00 mb.
Zadanie 9 Wzmocnienie istniejącej nawierzchni z tłucznia kamiennego warstwą z mieszanek mineralno-bitumicznych w miejscowości Włodzimierzów ul Jałowcowa – odcinek ok. 570,00 mb.
Zadanie 10 Przebudowa istniejącej nawierzchni z tłucznia kamiennego warstwą z mieszanek mineralno-bitumicznych w miejscowości Przygłów, ul. Słoneczna – odcinek ok. 220,00 mb.
Zadanie 11 Modernizacja/przebudowa drogi lokalnej - Nr BN 89 – ul. Południowa miasto Sulejów – odcinek ok. 1,50 km – ETAP I.
Zadanie 12 Przebudowa chodnika w miejscowości Sulejów, ul. Spacerowa - wykonanie wymiany istniejącej nawierzchni chodnika i zjazdów z płyt betonowych na kostkę betonową – odcinek ok. 225,00 mb wraz z wymianą krawężnika.
Zadanie 13 Wzmocnienie istniejącej nawierzchni z tłucznia kamiennego warstwą z mieszanek mineralno-bitumicznych w miejscowości Sulejów ul. Kopalnia Górna – odcinek ok. 270,00 mb.
Zadanie 14 Remont ulicy Wschodniej w Sulejowie - wzmocnienie istniejącej nawierzchni asfalto-betonowej warstwą z mieszanek mineralno-bitumicznych wraz z wymianą krawężników i wymianą nawierzchni chodnika z płyt betonowych 50x50 na kostkę betonową w miejscowości SULEJÓW ul. Wschodnia – odcinek ok. 300,00 mb.
Zadanie 15 Wzmocnienie istniejącej nawierzchni z tłucznia kamiennego warstwą z mieszanek mineralno-bitumicznych w miejscowości Sulejów ul. Malinowa – odcinek ok. 110,00 mb.
Zadanie 16 Remont ulicy Psarskiego w miejscowości Sulejów - wzmocnienie istniejącej nawierzchni asfalto-betonowej warstwą z mieszanek mineralno-bitumicznych – odcinek ok. 620,00 mb.
Zadanie 17 Remont drogi wewnętrznej – odtworzenie nawierzchni jezdni z mieszanek mineralno-bitumicznych na podbudowie z kruszywa, warstwą z mieszanek mineralno-bitumicznych w miejscowości Sulejów, ul. Jagiellończyka – odcinek ok. 150,00 m.
Zadanie 18 Wzmocnienie istniejącej nawierzchni z masy asfalto-betonowej, warstwą z mieszanek mineralno-bitumicznych wraz z wymianą krawężnika w miejscowości Sulejów ul. Polna – odcinek ok. 410,00 mb.
Zadanie 19 Przebudowa chodnika w miejscowości Sulejów, ul. Wodna - wykonanie wymiany istniejącej nawierzchni chodnika i zjazdów z płyt betonowych na kostkę betonową – odcinek ok. 135,00 mb wraz z wymianą krawężnika.
Zadanie 20 Wzmocnienie istniejącej nawierzchni z tłucznia kamiennego warstwą z mieszanek mineralno-bitumicznych w miejscowości Sulejów ul. Krótka – odcinek ok. 250,00 mb.
W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać m/innymi:
• Roboty pomiarowe wraz inwentaryzacją powykonawczą
• Profilowanie i zagęszczenie podłoża
• Podbudowę z tłucznia kamiennego
• Wykonanie warstwy wiążącej z mieszanek mineralno-bitumicznych
• Wykonanie warstwy ścieralnej z mieszanek mineralno-bitumicznych
• Ścinanie i odtworzenie poboczy z kruszywa łamanego
• Wymianę płyt betonowych na kostkę
• Wymianę krawężnika
• Projekt organizacji ruchu na czas realizacji robót
Zgodnie z SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający na sfinansowanie niniejszego zamówienia przeznaczały kwotę 5 000 000,00 zł, natomiast oferta z najniższą ceną wynosi 8 014 613,22 zł.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
| 2022-11-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |