Przeprowadzenie diagnozy psychologiczno-pedagogicznej w Ząbkowicach Śl. i w Mysłakowicach, podzielone na dwa zadania częściowe, w zależności od miejscowości w której świadczona będzie usługa.
Dolnośląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00442484
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-11-16 14:53
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8961001269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego
Wykonawcy
2 przyznane
Pracownia Psychologiczna "Psychotest" Justyna KwiatkowskaWrocław, PL
22 500 PLNOśrodek Terapeutyczno Edukacyjny Danuta SadownikJelenia Góra, PL
22 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.