Remont drogi gminnej nr 360204W na terenie gminy Korczew, w obrębie ewidencyjnym Tokary
GMINA KORCZEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00443014
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00443014/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-11-17 08:47
- Lokalizacja
- Korczew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f475aa5-5448-11ed-8832-4e4740e186ac
- Identyfikator
- 8212392351
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00443014 z dnia 2022-11-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 360204W na terenie gminy Korczew, w obrębie ewidencyjnym Tokary
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORCZEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582486
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. ks. Stanisława Brzóski 20A
1.5.2.) Miejscowość: Korczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-108
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 25-631-20-22
1.5.8.) Numer faksu: 25-631-20-89
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@korczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://korczew.bip.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://pzp.korczew.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 360204W na terenie gminy Korczew, w obrębie ewidencyjnym Tokary2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f475aa5-5448-11ed-8832-4e4740e186ac
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00443014
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023152/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 "Remont drogi gminnej nr 360204W na terenie gminy Korczew, w obrębie ewidencyjnym Tokary"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00408529/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GP 271.10.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 203137,35 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na remoncie drogi gminnej nr 360204W na terenie gminy Korczew, położonej na działkach o nr ewidencyjnych 365, 364, 678, 616/3, 642/3 obręb Tokary. Na długości od 0 + 229 km do 4 + 441 km, należy wykonać:
1) usunięcie drzew lub krzaków
2) wykonanie wykopów
3) wykonanie profilowania i zagęszczenia podłoża
4) wykonanie podbudowy z mieszanki z kruszywa niezwiązanego
5) wykonanie nawierzchni z mieszanki z kruszywa niezwiązanego
6) wykonanie poboczy
Zakres robót budowlanych określają:
1) Przedmiar robót
2) Opis planowanych robót budowlanych
3) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
Wykonawca robót jest odpowiedzialny za jakość ich wykonania oraz ich zgodność z opisem planowanych robót, przedmiarem robót, specyfikacją techniczną oraz przepisami prawa budowlanego i sztuką budowlaną.
2. Wymienione w jakiejkolwiek części opisu przedmiotu zamówienia nazwy, marki bądź pochodzenie wyrobów lub materiałów, nie są obligatoryjne dla Wykonawców. Wykonawcy mają prawo do zaoferowania innych równoważnych wyrobów lub materiałów pod warunkiem zapewnienia parametrów technicznych, technologicznych, użytkowych i jakościowych, co najmniej spełniających bądź przewyższających parametry wyrobów lub materiałów wymaganych w SWZ lub załącznikach do SWZ. Obowiązek udowodnienia równoważności użytych wyrobów, materiałów itp. będzie spoczywał na Wykonawcy.
3. Wymagany okres rękojmi za wady wynosi 5 lat, licząc od daty podpisania końcowego protokołu odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233124-4 - Roboty budowlane w zakresie arterii drogowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający Gmina Korczew przeprowadziła postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym, o którym mowa w art. 275 pkt 1 na "Remont drogi gminnej nr 360204W na terenie gminy Korczew, w obrębie ewidencyjnym Tokary", w postępowaniu nie została złożona żadna oferta.| 2022-11-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |