Kompleksowa modernizacja budynków w Czerniewicach i Śmiłowicach, służąca poprawie ich efektywności energetycznej z zastosowaniem OZE

GMINA CHOCEŃ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00443152
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00443152/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-11-17 09:25
Lokalizacja
Choceń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6f96c4fe-4ef1-11ed-9171-f6b7c7d59353
Identyfikator
8882959601
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00443152 z dnia 2022-11-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa modernizacja budynków w Czerniewicach i Śmiłowicach, służąca poprawie ich efektywności energetycznej z zastosowaniem OZE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CHOCEŃ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866821

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sikorskiego 12

1.5.2.) Miejscowość: Choceń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-850

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: hania.piastowska@chocen.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.chocen.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://chocen.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa modernizacja budynków w Czerniewicach i Śmiłowicach, służąca poprawie ich efektywności energetycznej z zastosowaniem OZE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f96c4fe-4ef1-11ed-9171-f6b7c7d59353

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00443152

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-11-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00011800/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Kompleksowa modernizacja budynków w Czerniewicach i Śmiłowicach, służąca poprawie ich efektywności energetycznej z zastosowaniem OZE

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00401366/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Określenie przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa modernizacja budynków w Czerniewicach i Śmiłowicach, służąca poprawie ich efektywności energetycznej z zastosowaniem OZE.
1.2. Przedmiot zamówienia obejmuje modernizację dwóch budynków w których znajdują się przedszkola w Śmiłowicach na dz. nr 120/13 oraz w Czerniewicach na dz. nr 98.
Zakres robót obejmuje m.in: termomodernizację budynków docieplenie ścian zewnętrznych i stropodachu, montaż paneli fotowoltaicznych, wymianę armatury C.O. i instalacji sanitarnej, wymianę instalacji kanalizacyjnej, wykonanie podjazdu dla osób niepełnosprawnych, wymianę kotłów C.O., wykonanie gładzi wewnętrznych, malowanie pomieszczeń, naprawę podłóg, wymianę okien i drzwi zewnętrznych z drewnianych na PCV.
1.3.Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera projekt architektoniczno-budowlany, projekt techniczny, projekt zagospodarowania terenu, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz przedmiar robót.
1.4. Zamawiający zastrzega, aby prace wewnątrz budynków zostały przeprowadzone w okresie od 26 czerwca 2023 r. do 26 sierpnia 2023 r. lub w uzgodnieniu z Zamawiającym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 ust 2 ustawy, Zamawiający unieważnia postepowanie jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. W przedmiotowym postępowaniu złożona została jedna oferta, która została odrzucona. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.
2022-11-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane